כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 30.05.2022

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

יום העובד בכרמל

בפעם הראשונה בכללית - יום זכויות העובד בבית חולים כרמל. מדובר ביוזמה ראשונה וחדשנית המדגישה את העובד וצרכיו ושמה אותם במרכז.

נציגי ועדי העובדים הארצי והמקומי עם הנהלת ביה"ח. צילום - אלי דדון וירון חזן

יום זכויות העובד בכרמל

אינה שקליאר אמסלם מנהלת משאבי אנוש: "העובדים שלנו הם המשאב החשוב ביותר ואנו פועלים ועושים מיזמים ופרויקטים על מנת לשתף מידע רלוונטי למקצע ולהוקיר אותם". אירנה ברייב יו"ר (יושבת ראש) ועד עובדי כרמל, "נפש מאושרת מעודדת יצירתיות רמת שירותיות גבוה סבלנות ופריון ומכך מרווחים כולנו".

בכרמל חושבים על העובדים. החודש התקיים בכרמל יום זכויות לעובד. יום שכולו סביב עובדי בית החולים. מדובר ביוזמה של וועד העובדים בשיתוף פעולה עם הנהלת בית החולים המתקיימת לראשונה בביה"ח (בבית חולים) כרמל, בכללית ובמוסדות הבריאות בישראל. היוזמה מהווה תחילתה של מסורת לקיום ימים כאלה מדי תקופה בנושאים מענייניים ואטרקטיביים למען העובדים ובשבילם, יום זה נולד משיתוף פעולה מדהים ופורה בין  וועד העובדים הנהלת מרכז רפואי כרמל-מחלקת משאבי אנוש.

את היום פתח מנהל בית החולים כרמל ד"ר אבי גולדברג בברכה לעובדים על חשיבות היום וברך אותם להמשך יום מוצלח ופורה. 

יום העיון נבנה מהרצאות מענייניות ומרתקות עבור העובדים והוא כלל הרצאה של צוות מחלקת משאבי אנוש על כל מה שצריך לדעת בתחום הפרט ומשאבי אנוש בבית החולים. הרצאה של נציגי הסתדרות העובדים ואתר ההטבות "ביחד בשבילך", הרצאה על כל תחום הייעוץ הפנסיוני מטעם הוועד הארצי על ידי מר דני גיגי, הרצאה של נטע טרקאי נציגת האגודה השיתופית של עובדי הכללית, ובין לבין ההרצאות המעניינות הוכנסו גם מעט הפוגות לנשמה על ידי נציגות יחידות הפיזיותרפיה, תזונה ודיאטה וריפוי בעיסוק של בית החולים.

יו"ר ועד העובדים בכרמל אירנה ברייב עם מרצים מהכנס. צילום - אלי דדון וירון חזן

את היום המיוחד בכרמל כיבדו אותנו בנוכחותם יו"ר ארגון עובדי הכללית מר פרוספר בן חמו, גב' פנינה פחימה מנכ"לית האגודה השיתופית, מר איציק אוחנונה מנהל הרווחה של הכללית, ואורחים נכבדים נוספים.

יו"ר ועד עובדי כרמל האחות אירנה ברייב ברכה את עובדי כרמל ואת המשתתפים הרבים ואמרה. "אני מבקשת להודות לכל מי שלקח חלק בארגון ובהכנה של היום החשוב הזה. עובד הוא לא רק אדם המגיע בבוקר לעבודה מבצע משימות ומקבל שכר, עובד הוא הגדרה רחבה לכלל הסטטוס החובק את סולם הערכים של הפרט מהבסיס.

"כולנו יודעים", אמרה הגב' ברייב כי "נפש מאושרת ועשירה מעודדת יצירתיות רמת שירותיות גבוה סבלנות ופריון ומכך מרוחים כולנו.

בשיתוף פעולה עם הרווחה והנהלת בית החולים נמשיך לסייע לכם בכל התחומים. יחדיו באמצעות שיתוף פעולה נקדם ומוביל את כרמל להישגים גבוהים תוך שמירה על שיפור זכויות העובדים והאינטרסים שלהם. אני שמחה וגאה להיות חלק מהבית הזה שנקרא בית החולים כרמל".

 הגב' ברייב פנתה למנהלים ובקשה מהם לשמר על העובדים לדאוג לגידול וקידום הדורות הבאים וכי המשאב האנושי הוא החשוב ביותר בבית החולים.

 הסטנדאפיסטית ליטל שוורץ בהופעה ביום העובד בכרמל. צילום - אלי דדון וירון חזן

את היום המוצלח חתמה הופעת סטנד אפ מצחיקה ומבדרת של הסטנדאפיסטית ליטל שוורץ שגרמה לכולם להתגלגל מצחוק, בנוסף גילתה ליטל, פרט טריוויה מדהים על עברה, מסתבר שהיא נולדה  בבית חולים כרמל, כך שהחיבור היה עוצמתי יותר וההופעה שלה היא לגמרי סגירת מעגל.

יום הזכויות כולו לווה בפינוקי אוכל מצוות המטבח ובאווירת הפנינג שמחה.

אינה שקליאר אמסלם מנהלת משאבי אנוש של כרמל בירכה על האירוע החדשני ואמרה, "העובדים שלנו בכרמל הם המשאב החשוב ביותר ואנו פועלים ועושים מיזמים ופרויקטים על מנת לשתף מידע רלוונטי למקצע ולהוקיר אותם, היום הזה לא היה מתקיים אילולא השיתוף פעולה המדהים עם הוועד ועם שאר היחידות השונות: מטבח, ניקיון ומשק, מחשבים, צילום רפואי ובעיקר בזכות העובדים המדהימים שלנו, שכמו תמיד הלב הענק של כרמל פועם בחוזקה".

את יום זכויות העובד הראשון בכללית ובכרמל הפיקו בהצלחה רבה מחלקת משאבי אנוש, וועד העובדים והנחתה בכישרון רב חוה גולדברג.

 

 

 

 

בתמונות:
הסטנדאפיסטית ליטל שוורץ בהופעה ביום העובד בכרמל
יו"ר ועד העובדים בכרמל אירנה ברייב עם מרצים מהכנס
נציגי ועדי העובדים הארצי והמקומי עם הנהלת ביה"ח
קרדיט צילום – צילום אלי דדון וירון חזן  
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!