כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.01.2022

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מצדיעים לרופאים

למרות הקורונה המטושים והבדיקות, ולמרות הבידודים הרבים של אנשי צוות רפואי התכבדו רופאי כרמל במתנה, בהערכה ובמילות תודה לרגל יום חגם "יום הרופא הישראלי".

צוות טיפול נמרץ אומר תודה לרופאים שלו. צילום - אלי דדון

ביום הרופא - מצדיעים לרופאי כרמל

מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג מלווה ביו"ר ועד הרופאים ד"ר אריה ביטרמן וסגנית המנהל ד"ר שני ברוש עלו ועברו במחלקות בית החולים העניקו שי מתוק מתנה אישית ושיר מיוחד לרופאי כרמל וברכו אותם במילים חמות ומלאות הערכה ליום הרופא. 

ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל המשמש גם כסגן יו"ר ההסתדרות הרפואית הר"י ברך את רופאי כרמל לרגל "יום הרופא" ואמר,

 "כיו"ר (יושב ראש) ועד הרופאים וכמנהל מחלקה הרואה ומטפל בעשרות חולים מידי יום, אני יודע וחש את העומס המוטל על כתפי הרופאים במיוחד בעת הזאת, זה הזמן לומר לרופאים הנהדרים והמסורים שלנו כאן בכרמל תודה. בשקט בשקט  הם נלחמים למען בריאות המטופלים המחוסנים וגם כאלה שלא מחוסנים. תקופה קשה לפנינו אנו מקוים שנעבור אותה בשלום בפחות סגרים ובפחות אשפוזים. אנו ממליצים להישמע להוראות משרד הבריאות ללכת ולהקפיד על מסיכות על הפנים כל הזמן והכי חשוב לכו להתחסן".

ד"ר שירן, ד"ר ביטרמן, ד"ר שאדי. צילום - אלי דדון

"רפואה אינה רק מקצוע, זו דרך חיים" אמר ד"ר ביטרמן. "הדרך הזאת מתחילה בהתמסרות המוחלטת לתהליך הכשרה ארוך ותובעני; ושיאה הראשון בשבועת הרופא הרגע בו נוטל על עצמו כל רופא, בכל דור ודור, אחריות אישית לגורל מטופליו, ומקבל על עצמו כללי אתיקה המציבים את הרף העליון של מוסריות מקצועית".

כ-30 אלף רופאות ורופאים מציינים את יום הרופא.ה בישראל מתוכם מאות רופאים עובדים ומטפלים במסירות במאות חולים בבית חולים כרמל.

הרפואה משתנה בקצב מהיר מאי פעם: אנחנו יודעים יותר – ואנחנו נדרשים ללמוד כל הזמן, וחייבים ללמוד מהר יותר. מה שנותר קבוע בתוך השינוי המתמיד, ולמרות השינוי המתמיד – הוא השליחות אותה נטל על עצמו הרופא.

ד"ר ביטרמן וצוות מכון האיזוטופים. צילום - אלי דדון

יום הרופא נועד להוות הצדעה לרופאי ישראל בכלל ולרופאי כרמל בפרט על תרומתם במהלך כל השנים, יומם ולילה, לתושבי חיפה והצפון, לאיכות חייהם ולביטחון הבריאותי שלהם. הוא מדגיש את התפקיד המיוחד אותו ממלא הרופא בחיי הקהילה ובבית החולים, וכולל שורה של פעילויות המשקפות את העשייה האדירה, מדי יום, בכל בית חולים ומוסד רפואי, בכל מחלקה ובכל תחום – על ידי רופאים.

ד"ר גולדברג מנהל בית החולים ברך את רופאי כרמל ליום חגם ואמר "היום הוא יום הרופא והרופאה הישראלים המציין את יום יסודה של ההסתדרות הרפואית (הר"י), היום לפני 110 שנים.

ביום זה אני שולח ברכות חמות ל- 650 הרופאים והרופאות שלנו וגם לדור העתיד הסטז'רים והסטז'ריות ולעוזרי הרופא שיסיימו את ההכשרה שלהם כאן בכרמל.

בחרנו במקצוע נפלא ומיוחד המטפל בבני האדם בתחומים רבים, שונים ומגוונים מהלידה ועד סוף החיים. מקצוע הרפואה הולך ומתפתח הרבה בזכות מחקרים פורצי דרך שגם אותם מובילים חוקרים וחוקרות מצוותי הרפואה.

במרכז העשייה הרפואית עומד הקשר האנושי בין אדם ואדם, בין רופא למטופל, בין הרופאה לאנשי הצוות שעובדים אתה.

תודה לכל הרופאות והרופאים שלנו בכרמל על העבודה הקשה, המסירות והאחריות הגדולה שאתם מובילים. תודה גם בשם המטופלים שלכם". הודה לצוותי הרופאים מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג.

 

 

בתמונות:
המסכות הורדו לצורכי צילום בלבד
צוות טיפול נמרץ אומר תודה לרופאים שלו
ד"ר ביטרמן וצוות מכון האיזוטופים
אומרים תודה לרופאי כרמל
קרדיט צילום – צילום אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!