כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 10.04.2022

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מינוי חדש ומואר בכרמל

באירוע מרגש, בהשתתפות מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג, חברי הנהלת בית החולים, מנהל מחלקת עיניים בכרמל פרופ' אורן טומקינס ויו"ר ועד הרופאים ד"ר אריה ביטרמן, הוענק לד"ר אור בן שאול כתב המינוי כסגן מנהל מחלקת עיניים בכרמל.

ד"ר אור בן שאול מונה לסגן מנהל מחלקת העיניים בכרמל

במסגרת תפקידו כסגן מנהל המחלקה יהיה אחראי ד"ר בן שאול על כלל פעילות מרפאות העיניים המקצועיות והאמבולטוריות של המחלקה וניהול חדרי הניתוח. והוא יעבוד בצמוד למנהל המחלקה פרופ' טומקינס בקידום חדשנות מחקר ואקדמיה במחלקה.

 ד"ר אור בן שאול. צילום - אלי דדון

ד"ר בן שאול למד רפואה בטכניון, את הסטאז' שלו הוא עשה בבית חולים איכילוב ובשנת 2018 הוא סיים את ההתמחות שלו בעיניים בכרמל. את "השתלמות העל" שלו בתחום השתלות קרנית וניתוחי עיניים מתקדמים הוא עשה בבית חולים בלימה שבפרו.

בתום תקופת ה"פלו-שיפ" בחו"ל חזר ד"ר בן שאול לכרמל כרופא בכיר בתחום השתלות הקרנית וניתוחי קטרקט. עם חזרתו לארץ היה ד"ר בן שאול ממקימי מרפאת הפרימיום של מחלקת עיניים. זהו שירות מיוחד הניתן למטופלים בכרמל המאפשר השתלה של עדשות תוך עיניות חדישות ומתקדמות בניתוחי קטרקט.

"אני מאמין שהתפקיד שלי הוא לאפשר לצוות המצוין והמקצועי של המחלקה את התנאים המיטביים להצליח לעשות את מה שהם עושים הכי טוב, ולהעניק לחולים את טיפול העיניים הטוב יותר " אומר ד"ר בן שאול. "מחלקת עיניים בכרמל הינה מחלקה מקצועית ומצטיינת והמייחד אותה הוא הרוח והאכפתיות המיוחדת של הצוות".

מחלקת עיניים של בית חולים כרמל מקבוצת כללית הינה מחלקה גדולה ומצטיינת המעניקה את כל מגוון השירותים והניתוחים ברפואת העיניים: ילדים ופזילה, קרנית, רשתית, גלאוקומה, אוביאיטיס, קטרקט, פלסטיקה ונוירואופתלמולוגיה.

המחלקה פרוסה ומחוברת גם בקהילה ומפעילה מרפאות גדולות ומקצועיות בקהילה בכללית במרכז לין, בקרית אתא, במרכז רפואי זבולון ובמרכז הכרמל.

ד"ר בן שאול עם ההנהלה בקבלת כתב המינוי. צילום - אלי דדון

בטקס קבלת המינוי ברך מנהל המחלקה פרופ' טומקינס את ד"ר בן שאול ואמר "ד"ר אור מוביל תהליכים רבים ועושה עבודה נהדרת במחלקה. חשוב היה לי להמשיך את העבודה הנהדרת שלו ואיתו. הבחירה בד"ר בן שאול היתה לי פשוטה וברורה, יחד נמשיך להצעיד את המחלקה במלוא הכוח".

ד"ר אריה ביטרמן יו"ר ועד הרופאים אמר כי פרופ' אורן וד"ר אור הם שילוב מנצח , וברך את ד"ר אור לרגל המינוי החדש ואיחל לו הצלחה רבה בשם כל רופאי כרמל.

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר בן שאול לרגל המינוי ואמר "מחלקת העיניים שלנו בכרמל היא מהמחלקות המצטיינות ומרכזי המצוינות המובילים של בית החולים. המחלקה מושכת מתמחים רבים ויש בה פעילות מרפאתית ענקית ומגוון ניתוחים.

המחלקה מובילה פרויקטים מיוחדים לרפואה מרחוק והיא פועלת עם המון חדשנות, אני מברך את ד"ר אור ומאחל לו שיחד עם החיוך החם שלו והכישרון הניהולי והמקצועי שלו ימשיך לתרום למחלקה והמון הצלחה".

ד"ר אור בן שאול תושב חיפה, בן 41 נשוי לד"ר שחר בן שאול, חוקרת בחברת ביוטק ואבא ליונתן בן 9, יאיר בן 7 ומאיה בת 4 חודשים.

 

 

בתמונות:
ד"ר אור בן שאול ופרופ' טומקינס
ד"ר בן שאול עם ההנהלה בקבלת כתב המינוי
ד"ר אור בן שאול
קרדיט צילום – צילום אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!