כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.02.2019

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

רקדני דבקה מסחנין הגיעו לכרמל לשמח את הילדים והמאושפזים

הרקדנים המשמחים היו קבוצת תלמידי בית הספר היסודי אבן סינא מסחנין שבאו לבקר ולעשות שמח לילדים המאושפזים במחלקת הילדים ולחולים במחלקות האשפוז .

בצילום – תלמידי ביה"ס מסחנין משמחים את הילדים בכרמל – צילום ביה"ח כרמל

משמחים את כרמל

המבקרים והמאושפזים בבית החולים כרמל הופתעו מקבוצת הרקדנים הצבעונית שרקדה דבקה והקפיצה את כולם. הרקדנים המשמחים היו קבוצת תלמידי בית הספר היסודי אבן סינא מסחנין שבאו לבקר ולעשות שמח לילדים המאושפזים במחלקת הילדים ולחולים במחלקות האשפוז.

מי שהוביל ויזם את קבוצת תלמידים לכרמל ועמד בראש הקבוצה היה מנהל ביה"ס מר כמאל ח'לאילה יחד עם צוות מורים ותלמידים מבית הספר, יוזמה שזכתה לתמיכה ואהדה רבה בקרב צוות ביה"ס. מנהלת הסיעוד של מחלקת הילדים בכרמל סיגל שמעוני התרגשה מהביקור המיוחד וליוותה את התלמידים וצוות ביה"ס בין הילדים המאושפזים במחלקה.

"זה מחמם את הלב לראות קבוצה כל כך גדולה ומגובשת של תלמידים שבאים במיוחד לעשות שמח לילדים בני גילם. החיבור בין ילדים לילדים תמיד מרגש ומשמח במיוחד" אמרה מנהלת הסיעוד שמעוני.

הביקור נפתח במופע של דבּקה, ריקודי עם, ושירה לכבוד החולים, יחד עם חלוקת חבילות גדולות ומרשימות של מתנות שהביאו עמם התלמידים אותם חילקו ואיחלו לילדים המאושפזים והוריהם עם איחולי החלמה מהירה.

תוך זמן קצר מתחילת הביקור, רופאים ואחיות חברו לתלמידים בריקודי הדבּקה, והחלו לעודד את הילדים המאושפזים להשתתף בשמחה. צוות הבידור המדליק, עלוש ומרוש, הנעימו את זמנם של הילדים והוסיפו לאווירה היפה ששררה במחלקה. לחגיגה המיוחדת הצטרפו גם רופאים מסחנין, העובדים בבית החולים כרמל, שהתרגשו מאוד מהביקור. ד"ר עלי סולימאן מהמחלקה האורתופדית ואחיו ד"ר חוסיין מהמחלקה הקרדיולוגית סייעו רבות בהכנות לביקור, ותרמו להצלחת האירוע. הם הביעו את תודתם והערכתם למנהל ביה"ס, המורים והתלמידים של אבן סינא.

בצילום – תלמידי ביה"ס מסחנין משמחים את הילדים בכרמל – צילום ביה"ח כרמל

מורת כיתת הילדים בכרמל ענת דנן הודתה בשם הילדים למנהל ביה"ס ולתלמידים המשמחים. "לראות את הילדים המאושפזים שלנו מחייכים וצוחקים זה מראה מיוחד ושמח עבורנו, בשם כל הילדים המאושפזים אני מבקשת להודות לכם על היוזמה הכל כך חשובה ומבורכת יישר כוחכם ותמשיכו תמיד רק לשמח ולגרום אושר לכולם". מנהל ביה"ס, מר כּמאל ח'לאילה, שבעצמו היה עובד בית החולים כרמל לפני שנים, שיבח את עבודת הקודש של חברי הצוות הרפואי של כרמל ובירך אותם על עשייתם ותרומתם האדירה לחברה. מר ח'לאילה הבטיח שהביקורים של צוות ותלמידים יסודי אבן סינא סחנין בבית חולים כרמל יהפכו למסורת שנתית, מתוך תפיסה ערכית הרואה בביקור חולים מצווה וערך חברתי חשוב. מנהל ביה"ס שיבח את מר איהאב זבידאת, רכז החינוך החברתי בביה"ס על ארגון הביקור המוצלח.

 

 

בצילום – תלמידי בבית ספר מסחנין משמחים את הילדים בכרמל 
צילום - בית חולים כרמל
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית