כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 31.08.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

מזל טוב וברוכה הבאה לדלית פינטל מנהלת הסיעוד החדשה של ביה"ח כרמל

היא נולדה בחיפה גרה בטבעון ובכפר חסידים, עברה למרכז הארץ שם הייתה סגנית מנהלת הסיעוד של ביה"ח שניידר. כעת היא סוגרת מעגל וחוזרת לחיפה - לכרמל

דלית פינטל מנהלת הסיעוד החדשה של כרמל

​דלית בכרמל

היא נולדה בחיפה גרה בטבעון ובכפר חסידים, עברה למרכז הארץ שם הייתה סגנית מנהלת הסיעוד של ביה"ח שניידר. כעת היא סוגרת מעגל וחוזרת לחיפה. תגידו מזל טוב וברוכה הבאה לדלית פינטל מנהלת הסיעוד החדשה של ביה"ח כרמל.
" אני אוהבת את העבודה שלי, אני חיה נושמת ומעורבת בטיפול, אני מאמינה בסיעוד בסיסי לצד סיעוד מתקדם ברמה הכי גבוהה שיש" אומרת דלית.
בשירות הצבאי שירתה דלית בערבה בנח"ל. לאחר השירות החלה לימודי סיעוד בביה"ס לאחיות בני ציון שבחיפה. עבדה שנה בביה"ח פלימן ועברה לעבוד במחלקת הילדים הצעירה בביה"ח כרמל ב1987. כאן החלה אהבתה של דלית לעולם המופלא של הילדים.
בשנת 89 היא עברה למרכז הארץ והחלה לעבוד בביה"ח בלינסון שבפתח תקווה כאחות במחלקה לטיפול נמרץ ילדים ועברה איתם בהמשך לבי"ח שניידר החדש.. בהמשך בשל שירות הקבע של בעלה היא חזרה לחיפה והפעם עבדה שנתיים בפגיה בבי"ח כרמל. כאשר חזרה המשפחה למרכז המשיכה דלית בעבודתה בטיפול נמרץ ילדים , ריכזה במשך 3 שנים את הקורס העל בסיסי בילדים ופגים , הייתה אחראית על המרפאה האנדוקרינית והייתה אחראית על המחלקה לטיפול נמרץ ילדים.

ב 4 שנים האחרונות שימשה דלית  סגנית מנהלת הסיעוד בביה"ח שניידר.
כמנהלת הסיעוד בבי"ח כרמל אחראית דלית על אחד ממוקדי הכוח הגדולים והחזקים של ביה"ח. בסקטור הסיעוד של כרמל עובדים כ 700 אחים ואחיות במשמרות מסביב לשעון  7 ימים בשבוע בכל מחלקות האשפוז במכונים השונים בחדרי המיון ובחדרי הניתוח .
דלית בת 55 גרה ביישוב הקהילתי מתן שליד כפר סבא אמא ל 3 ילדים בוגרים,  בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה בחינוך והיסטוריה ובעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת תל אביב.
דלית מתברר היא גם תולעת ספרים לא קטנה. היא  קוראת ספרים בקצב ואוהבת במיוחד ספרי מתח שבדיים.

" אני מאמינה באחיות, הן הכי קרובות למטופלים וככאלו הן צריכות להוביל ולהיות משמעותיות. חשוב לי שהסיעוד יוביל מחקרים, יזהה שינויים ויהיה חלק בלתי נפרד מכל צוות בית החולים מתוך שאיפה למצוינות.   אני מאמינה שאם נפתח את המשאב האנושי יחד נקצור פירות. אני מאמינה בעבודה על פי סטנדרטים גבוהים ובאחיות עם ראש גדול" מסכמת דלית פינטל מנהלת הסיעוד החדשה של כרמל


בצילום – דלית פינטל מנהלת הסיעוד החדשה של כרמל – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית