כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 16.05.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

גביע החודש מוענק לבני חדאד, אח בחדר המיון של כרמל

קרן מרום, מנהלת השירות שהעניקה לבני את תעודת ההוקרה אמרה כי הגביע מוענק לבני על מסירות ומקצועיות אכפתיות ורגישות, על הסבלנות הרבה והנתינה הגדולה.

בני חדאד גביע החודש עם הנהלת ביה"ח כרמל והמיון - צילום אלי דדון

גביע כרמל

הוא מהגבוהים והבולטים בצוות המיון של כרמל, והמטופלים אומרים שיש לו את החיוך הכי מרגיע והכי מקסים. בני חדאד אח חדר המיון של בית חולים כרמל הוא הזוכה בגביע החודש היוקרתי של בית החולים.

באירוע מרגש בחדר הישיבות של המיון הפתיעה הנהלת בית החולים את האח בני ואת צוות המיון.

מנהל המלר"ד ד"ר סלים חלבי אמר כי בני הוא לדוגמא לאח שעובד הרבה זמן בחדר המיון ללא שחיקה עם המון אדיבות כשהחיוך שלו הוא סימן ההיכר לשירות וטיפול מצוינים.

שרון שחר מנהלת הסיעוד של המלר"ד (מיון - מרכז לרפואה דחופה) ציינה את בני כאח הכי תקשורתי במיון. "בני הוא אלוף ההסברים למטופל ולמשפחתו. הוא  תמיד עם סבלנות וחיוך ונותן את המענה הכי נעים ומקצועי למטופלים".

בני חדאד סיים את לימודי הסיעוד שלו באוניברסיטת חיפה ומאז כבר 11 שנה שהוא מחובר למיון ועובד בכרמל מכל הלב. במסגרת תפקידיו בני אחראי על פרויקט הדרכת מטופלים פרויקט חדש, בו מדריך צוות הסיעוד של המיון את המטופל על המסלול והטיפול שלו, אלו תהליכים הוא אמור לעבור במיון אלו תרופות הוא יקבל, ומה קורה איתו בשחרור ועוד.

קרן מרום מנהלת השירות שהעניקה לבני את תעודת ההוקרה אמרה כי הגביע מוענק לבני על מסירות ומקצועיות אכפתיות ורגישות, על הסבלנות הרבה והנתינה הגדולה. מנהלת הסיעוד של כרמל אהובה טל ציינה כי חדר המיון הוא אתר מיוחד המצריך עובדים ואנשי צוות מיוחדים. "בני הוא דוגמא לאח ואדם מיוחד כשאנו יודעים שאם אנחנו נתונים את יחס והשירות הנכון והמתאים במיון זה פותר המון בעיות".

פרט לעבודה המסורה שלו במיון בני גם פעיל ומתנדב בארגון ווראייטי שם הוא עוזר לילדים עם צרכים מיוחדים. בני מעניק להם סיוע מיוחד העוזר להם להשתלב בחברה כדי להיות ולהרגיש שווים. "אני אוהב את הסיעוד אומר בני, אני חושב שזה מקום טוב ומקצוע שבו אפשר לגעת באנשים, אפשר לעזור ולתת להם המון ברגעים הכי קשים שלהם".

מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ברך את בני על זכייתו בגביע בית החולים ואמר כי שמו של בני בולט בין עשרות מכתבי התודה המגיעים להנהלה. "בני עובד בסביבה מצוינת של צוות מיון מצטיין בכרמל, ולמרות כל הקשיים האובייקטיבים שבעבודה בחדר מיון בני מביא גאווה גדולה לכל המיון" אמר ד"ר גולדברג.

"כרמל בשבילי זה הבית השני שלי, אני פה רוב הזמן והחיים שלי הם כאן". אומר בני. יש לנו צוות שהוא משפחה וגם כלל צוות בית החולים מהווה משפחה אחת גדולה. אני רוצה להמשיך להוביל ולנהל פרויקטים שיעזרו לשיפור השירות ורצונו של המטופל להעלות את רמת ההדרכה המקצועית על ידי חניכה של האחיות והסטודנטים לדרך טיפול הומנית משכילה ותקשורתית ואיכותית". בני חדאד בן 39 גר בחיפה נשוי ואב מסור ואוהב ל- 2 ילדים.

 

בצילום – בני חדאד גביע החודש עם הנהלת ביה"ח כרמל והמיון – צילום אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית