כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 21.07.2019

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

ילדי עובדי כרמל חוגגים באינדי פארק

ילדי עובדי כרמל העולים השנה לכיתה א' יחד עם עוד עשרות ילדים החוגגים השנה בר ובת מצווה נהנו ממגלשות המים, קיאקים, משחקי כדור רשת ונסיעה בג'יפים עם הסברים מרתקים על נופים וההיסטוריה המרתקת של רמת הגולן.

עובדי כרמל וילדיהם ביום הגיבוש.

ילדים ונהנים בבית החולים כרמל

כ- 150 ילדי עובדי בית החולים כרמל נהנו השבוע ביום עשיר ומיוחד שנעשה לכבודם באינדי פארק שברמת הגולן. עשרות ילדי עובדי כרמל העולים השנה לכיתה א' יחד עם עוד עשרות ילדים החוגגים השנה בר ובת מצווה נפגשו השבוע ברחבת בית החולים ועלו באוטובוסים ממוזגים ומלאים בקולות של שמחה מבית החולים כרמל לרמת הגולן הקרירה והנעימה.

את הילדים השמחים ליוו ליום הכיף הוריהם העובדים בכרמל מכל המגזרים רופאים אחיות עובדי מנהל ומשק טכנאים ועובדי מעבדה עובדי מחלקת ביטחון ומכוני הדימות וממחלקות נוספות.

אהוד פקלר אירנה ברייב ומאיה האזרחי מצוות ההפקה של יום הגיבוש – צילומים בית החולים כרמל

אותם ליוו גם מפיקי האירוע יו"ר ועד העובדים הנמרצת של כרמל אירנה ברייב עם צוות הוועד שלה, ומנהל משאבי אנוש אהוד פקלר וצוות משאבי אנוש של ביה"ח כשכולם עושים הכל כדי לגרום מקסימום הנאה לילדי העובדים.

לכל המגיעים לפארק חיכתה קבלת פנים צבעונית של איפור אינדיאני כולל נוצות צבעוניות מדליקות כיאה לאינדי פארק ולאחר ארוחת בוקר עשירה וטעימה הם חולקו לפעילויות מגוונות בהתאם לגילאים שלהם.

הקטנים העולים לכיתה א' טיפסו על מגלשות המים הצוננות כשהם משפריצים מים לכל עבר ניפחו בלונים ושיחקו בכדורי ענק כשבכל שעה עגולה מתחלף סוג הפעילות כדי שהם לא ישתעממו חלילה.

לגדולים חיכו קיאקים במים הגועשים משחקי כדור רשת, הורים נגד הילדים בתוך במים. ונסיעה בג'יפים עם הסברים מרתקים על נופים וההיסטוריה המרתקת של רמת הגולן.

ד"ר קרן זיסמן קרדיולוג בכיר מכרמל שבנו נבו עולה לכיתה א' וביתו כרמל חוגגת בת מצווה נהנה יחד  עם ילידיו ביום הכיף ואמר, "היום היה ערוך בצורה פנטסטית הנסיעה בג'יפים כל ספורט המים, הפעילויות הקבוצתיות ובכלל כל הגיבוש החברתי היו מעולים. זאת היתה גם הזדמנות נהדרת לפגוש להכיר את כל ילדי העובדים והקולגות  שלנו בכרמל, מה שמחזק ומגבש את הקשר לכרמל כמשפחה אחת גדולה".

אהוד פקלר מנהל משאבי אנוש של כרמל שהתרוצץ כל השבוע כדי שילדי כרמל ייהנו אמר כי "זה בהחלט משמח לראות כיצד העובדים ההורים והילדים מבלים זמן איכות ביחד, בחרנו את תקופת החופש הגדול כגיבוש משפחתי כדי שכולם יחד יכלו ליהנות ולבלות בכיף".

עובדי כרמל וילדיהם ביום הגיבוש

לקראת סוף היום העמוס בפעילויות כיפיות חילקו אהוד פקלר ואירנה ברייב יו"ר ועד העובדים מתנות מפנקות לכל הילדים, כשהעולים לכיתה א' התחדשו בקלמרים מלאים בכל טוב לתחילת הלימודים וילדי הבר/בת מצווה התחדשו בתיקים ממותגים גדולים ויפים. את היום המוצלח סיכמה היו"ר אירנה ואמרה, "העובדים שלנו מכל המחלקות עובדים קשה לאורך כל השנה וזה חלק מהמחויבות שלנו כוועד וכהנהלה לדאוג להם ולבני המשפחות שלהם. יום הכיף היה מושקע ומאורגן היטב ועם צוות וועד נהדר כמו שיש לי יחד עם משאבי אנוש זה היה תענוג לעבוד. אנחנו מצפים שכמה שיותר עובדים שישתתפו בכל פעילויות הרווחה שלנו לאורך כל השנה אנחנו רוצים שכמה שיותר עובדים ייחשפו וייהנו מהפעילויות שלנו" סיכמה אירנה ברייב.

בהפקת האירוע עזרה ותמכה גם וועדת הרווחה הארצית של הכללית.

 

 

בתמונות - עובדי כרמל וילדיהם ביום הגיבוש, אהוד פקלר אירנה ברייב ומאיה האזרחי מצוות ההפקה של יום הגיבוש
צילומים בית החולים כרמל
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית