כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

ד"ר אריה ביטרמן נבחר ליו"ר החדש של וועד הרופאים בכרמל

ד"ר ביטרמן הגיע לכרמל בתחילת שנות ה- 90 ומנהל את המחלקה הכירורגית ב- 12 שנה האחרונות. בין היתר היה ד"ר ביטרמן חבר ב- 8 השנים האחרונות בוועד הרופאים. ד"ר ביטרמן יחליף בתפקידו את ד"ר זאב גולדיק ששימש כיו"ר וועד הרופאים בכרמל בהצלחה ב- 12 השנים האחרונות.

מימין היו"ר הנכנס ד"ר ביטרמן והיו"ר היוצא ד"ר גולדיק

ועד רופאי כרמל

"אני רוצה לחזק את מעמדו של הרופא ולמשוך רופאים מצטיינים וטאלנטים למשפחת בית החולים כרמל. אנו רוצים ומתכננים לעבוד בשיתוף פעולה עם ההנהלה לטובת הרופאים, ואני כיו"ר רוצה להמשיך את הקו המוצלח של הוועד הקודם". כך אומר ד"ר אריה ביטרמן מי שנבחר החודש כיו"ר החדש של וועד הרופאים בבית החולים כרמל. ד"ר ביטרמן יחליף בתפקידו את ד"ר זאב גולדיק ששימש כיו"ר וועד הרופאים בכרמל בהצלחה ב 12 השנים האחרונות.

הבחירות לוועד הרופאים נערכות בביה"ח בכל 4 שנים ולוועד יכולים להיבחר עד 10 חברים. כ- 400 רופאים בעלי זכות בחירה נמצאים בביה"ח כרמל וכמות המצביעים והמשתתפים השנה היתה גבוהה במיוחד. לבחירות לוועד הרופאים בכרמל ניגשו השנה 17 רופאים ומועמדים ממגוון רחב של מחלקות כמו נוירולוגיה כירורגיה נשים ויולדות אורתופדיה קרדיולוגיה פנימית מחלקת עיניים כלי דם מחלקת הרדמה ועוד.

היו"ר הפורש ד"ר זאב גולדיק שמונה לאחרונה כמנהל מחלקת הרדמה וטיפול נמרץ שימש 3 קדנציות ברציפות ולאורך 12 שנה כיו"ר ועד הרופאים. "הגענו  למצב שאנו מרגישים שותפים עם הנהלת בית החולים לניהול, ויש לנו את התחושה שאנו חלק ושותפים לעשיה ולהצלחת בית החולים". אומר ד"ר גולדיק.

"לדעתי חל באופן כללי פיחות במעמדו של הרופא בישראל, ולצערנו יש אוירה לא חיובית שמתבטאת באלימות נגד רופאים נגד צוותים רפואיים וחוסר סובלנות. חלק מתפקידו של וועד הרופאים הוא להילחם בכל הכוח בתופעת האלימות".

היו"ר הנכנס ד"ר אריה ביטרמן משמש כיום כמנהל המחלקה הכירורגית א' בביה"ח כרמל.

ד"ר ביטרמן הגיע לכרמל בתחילת שנות ה- 90 וכבר 12 שנה הוא מנהל בהצלחה רבה את המחלקה הכירורגית. בין היתר היה חבר ד"ר ביטרמן ב- 8 השנים האחרונות בוועד הרופאים והשנה הוא נבחר כיו"ר הוועד.

"כרמל הינו בי"ח מצוין ומצטיין בעיקר בזכות הרפואה המצוינת שאנו עושים כאן, אומר ד"ר ביטרמן. הכוונה שלי להמשיך בשיתוף פעולה עם ההנהלה לקידום הרפואה המצוינת בכרמל ולקידום ושמירה על מעמדו ותנאיו של הרופא. וועד הרופאים בכרמל משתתף בפעולות רווחה לטובת הרופאים ודואג לייצג את הרופאים מול ההנהלה בתנאי העבודה קידום זכויות ורווחת הרופא.

במסגרת הבחירות נבחרו גם לוועד הרופאים ד"ר עומר הבר ממחלקת ילדים כנציג הרופאים המתמחים ופרופ' רון אוסלנדר כנציג הרופאים הגמלאים.

את הבחירות ניהלה וועדת הבחירות בה חברים ד"ר יואל גורן יו"ר הוועדה, ד"ר אלחנן גרינברג ד"ר ריקארדו כהן ומזכירת וועד הרופאים הגב' רונית לוין.

 

 

בתמונה – מימין היו"ר הנכנס ד"ר ביטרמן והיו"ר היוצא ד"ר גולדיק – צילום אלי דדון
*כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​