כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 01.01.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מפגש גמלאי בית חולים כרמל במלון קראון פלאזה

הגמלאים צחקו ממופע סטנד אפ מדליק של האומן דורון רביץ, נהנו מהזמרת גאולה קלצקו וקיבלו עדכונים על כל מה שחדש וקורה אצל גמלאי כרמל.

ועד הגמלאים והנהלת ביה"ח כרמל

עשרות רבות של גמלאי ביה"ח כרמל נפגשו השבוע במלון קראון פלאזה שבכרמל שם הם נהנו ממפגש מהנה ויום גיבוש מיוחד. הם צחקו ממופע סטנד אפ מדליק של האומן דורון רביץ נהנו מהזמרת גאולה קלצקו וקיבלו עדכונים על כל מה שחדש וקורה אצל גמלאי כרמל. היו שם רופאים ומנהלי מחלקות, אחיות ממחלקות שונות, עובדי מעבדה, מזכירות רפואיות ועוד עובדים רבים ומסורים שבאו להיפגש וליהנות ביחד. את הנהלת ביה"ח ייצגו, סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית, אהוד פקלר מנהל משאבי אנוש ומנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג. ד"ר גולדברג ברך את גמלאי כרמל ואמר, "ביה"ח כרמל היה ויישאר תמיד הבית שלכם, אמר ד"ר גולדברג. אנו עושים הכל כדי שבית החולים ימשיך להיות עבורכם מקור של גאווה. למרות שיצאתם לגמלאות חלקכם ממשיך להגיע ולהתנדב בבית החולים וזה מעשה אצילי ומחמם לכולנו את הלב. אני מאחל לכם חיים בריאים ומאושרים ושתבואו לבקר אותנו בכרמל לביקורים של שמחה מתוך בריאות איתנה וחיים טובים" ואחל להם עוד המון שנים של בריאות ואושר. בוועד הגמלאים של כרמל פועלות ללא תמורה ומתנדבות היו"ר אולגה גרינברג, חיה שבתאי, סילבי פירטל, פיטרה זאבי, וסוניה ימיניצקי.

כ- 600 גמלאים יש לבית החולים כרמל והגב' אולגה גרינברג היא שמובילה במרץ את גמלאי כרמל לאורך כבר 16 שנה. אולגה עבדה עשרות שנים במעבדות ביה"ח כרמל ומשמשת כיום כיו"ר הגמלאים של כרמל. בתוכנית החדשה של ועד הגמלאים לערוך ביקורי בית בביתם של גמלאים בודדים, להתקשר מידי שבוע ולדבר עם הגמלאים הבודדים כדי שלא ירגישו לבד, לחגוג לגמלאים שעברו את גיל ה- 80 ועוד. במסגרת עבודת מטה הגמלאים של כרמל הם עורכים טיולים וגיבושים מיוחדים, נפגשים לדיונים והרצאות ונעזרים בהדרכות והכוונות על החיים בגמלאות. "יש לנו משרד מיוחד בכרמל בו אנו מקבלים את הגמלאים שלנו ועוזרים להם בדרכם החדשה לחיים בגיל השלישי, אומרת אולגה. יציאה לפנסיה מלווה אצל הרבה מהפורשים בחשש גדול ובעיקר בחוסר ידיעה מה לעשות, אני יחד עם שאר חברות הוועד מסבירות בסבלנות לגמלאים מה הם הזכויות שלהם, מה לעשות עם כספי הפנסיה כיצד לפנות לקופות ולבנקים השונים וכל מה שדרוש להם. אנחנו פה בשביל הגמלאים ואנחנו עושות זאת באהבה גדולה", סיכמה יו"ר אולגה גרינברג.

 

בצילום – ועד הגמלאים והנהלת ביה"ח  – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!