כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.02.2019

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

נבחרו הסטאז'רים המצטיינים בכרמל לשנת 2018

כדי להוקיר את הסטאז'רים על הצטיינותם ועבודתם המיוחדת הם הוזמנו לארוחת בוקר אישית ומפנקת עם מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג הנהלת בית החולים ומנהלי המחלקות שלהם.

ד"ר ריאד חדאד והסטזר המצטיין ד"ר פרנקו עם מנהל כרמל ד"ר גולדברג וד"ר שטיינברג– צילום אלי

סטאז'רים מצטיינים בכרמל

ד"ר ענת ארבל מתמחה במחלקה פנימית ב', ד"ר לי רוזנמן  מתמחה בפנימית א'1 וד"ר וופא חמודה מתמחה בפנימית א'1 הם הסטז'רים שנבחרו כמצטיינים מתוך עשרות סטז'רים העובדים בביה"ח כרמל . בנוסף זכו הסטאז'רים ד"ר אירית שוורץ נדם מתמחה במחלקת ילדים וד"ר אייל פרנקו מתמחה במחלקה הכירורגית ב' ובפלסטיקה לציון לשבח על התקדמות מקצועית ויחס חם ואנושי.

כדי להוקיר את הסטאז'רים על הצטיינותם ועבודתם המיוחדת הם הוזמנו לארוחת בוקר אישית ומפנקת עם מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג הנהלת בית החולים ומנהלי המחלקות שלהם.

ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' ויו"ר ועד רופאי כרמל והכללית בהר"י (ההסתדרות הרפואית בישראל) ברך את המצטיינים ואמר להם, "לצערנו קיים מחסור גדול של רופאים בארץ ובכלל ואתם עוזרים לנו מאוד במאמץ. אני שמח בשמחתכם מגיע לכם שאפו גדול. אתם בהחלט דוגמא לשאר הסטאז'רים בכרמל ואני מאחל לכם בהצלחה גדולה בהמשך הדרך".

ד"ר שי כהן מנהל פנימית ב' אמר לסטאז'רים המצטיינים, "בית החולים כרמל בולט בקבלת בוגרי חו"ל אני גאה שחלקכם הגדול נשאר להתמחות אצלנו, תודה רבה לכם שאתם חלק מאתנו".

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את המצטיינים ואמר כי זה שהסטאז'רים בחרו להמשיך להתמחות במחלקות הפנימיות מעיד על מגמה חשובה ומבורכת. "אלו מחלקות הבסיס של הרפואה הציבורית וצריך להמשיך לחזק ולבסס אותם. כל הכבוד לכם על שנת סטאז' מוצלחת ותודה למנהלי המחלקות שמלווים אתכם לאורך כל הדרך".

ד"ר לי רוזנמן אחת המצטיינות אמרה במפגש" בחרתי את כרמל כי רציתי בית חולים משפחתי. היחס כאן מדהים וקיבלתי כאן המון ביטחון ועזרה מכל הצוות. היום אני ממליצה על סטאז' בכרמל להמון סטודנטים וחברים ואני מאוד שמחה להיות כאן".

ד"ר וואפה חמודה סטאז'רית מצטיינת מהמחלקה הפנימית א'1 אמרה כי "תקופת הסטאז' בכרמל היא תקופה מאוד חשובה ומשמעותית במעבר מסטודנט לסטאז'ר. זה התאפיין באווירה חמה גם למטופלים וגם לצוות. זו היתה תקופה יפה ומוצלחת במיוחד, יש כאן דחיפה ותמיכה בסטאז'רים ותודה לכם על כך, אני ממליצה לכולם על כרמל מכל הלב".

ד"ר ריאד חדאד והסטזר המצטיין ד"ר פרנקו עם מנהל כרמל ד"ר גולדברג וד"ר שטיינברג– צילום אלי

מי שנכנסה לאחרונה לניהול ואחריות על הסטאז'רים בכרמל היא ד"ר מיכל שטיינברג ממכון הריאות של בית החולים. ד"ר שטיינברג ציינה במפגש כי בסקר האחרון של משרד הבריאות בית החולים כרמל מדורג במקום הראשון מבין בתי החולים שאינם מרכזי על, בבקשה לסטאז' ובמיוחד אצל בוגרי חו"ל.

"אני נתקלת ופוגשת את הסטאז'רים שלנו במחלקות ובמפגשים מקצועיים, אתם דנים איתנו ומתנהגים כמו כמתמחים לכל דבר. אתם בולטים ומיוחדים וההצטיינות מגיע בכבוד לכל אחת ואחד מכם", אמרה ד"ר שטיינברג.

בתום האירוע זכו הסטאז'רים המצטיינים בתעודות הוקרה אישיות ובפרס כספי מתנת בית החולים.

באירוע הסטאז'רים המצטיינים נכחו כיבדו את הסטאז'רים וברכו אותם להמשך הצלחה בעולם הרפואה, ד"ר רוני דיוקמן סגן מנהל בית חולים והאחראי על כוח האדם הרפואי בכרמל. אהוד פקלר מנהל משאבי אנוש, ד"ר דבי זיסמן יו"ר וועדת ההוראה והאקדמיה של כרמל יחד עם רעות קרישר רכזת פיתוח צוות ההוראה, ד"ר סלים חלבי מנהל המרכז לרפואה דחופה (מלר"ד), וד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקה הכירורגית ב'.

 

 

בצילומים – הנהלת כרמל והסטאז'רים המצטיינים
ד"ר ריאד חדאד והסטאז'ר המצטיין ד"ר פרנקו עם מנהל כרמל ד"ר גולדברג וד"ר שטיינברג
צילום - אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!