כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 03.03.2019

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

תינוקת חמודה בשם כרמל נולדה בכרמל

כרמל הקטנה נולדה בשעה טובה בביה"ח כרמל וקיבלה באהבה את השם כרמל. כרמל מצטרפת עם שמה החדש למשפחת שביט שם כולם נושאים בגאווה שמות על שם מקומות יפים בארץ.

כרמל הקטנה עם הוריה בביה"ח כרמל – צילום אלבום משפחתי

כרמל נולדה בכרמל

אייל שביט מנהל מחלקת בקרה ורכש שירותים רפואיים בהנהלת הכללית במחוז חיפה ואישתו אפרת התחדשו השבוע בתינוקת חדשה ומקסימה העונה לשם כרמל. כרמל הקטנה נולדה בשעה טובה בביה"ח כרמל וקיבלה באהבה את השם כרמל. כרמל מצטרפת עם שמה החדש למשפחת שביט שם כולם נושאים בגאווה שמות על שם מקומות יפים בארץ. אייל, אפרת נמרוד בן ה 3 וחצי ועכשיו כרמל.

אפרת הכירה את מחלקת נשים ויולדות של כרמל לאחר שעברה ניתוח במחלקה. היא נפעמה מהמקצועיות של מנהל המחלקה פרופ' לביא ושל הצוות המקצועי של המחלקה והחליטה שאת הלידה הקרובה שלה היא תעבור רק בבית החולים כרמל.

אפרת היא עצמאית ומתעסקת בעיסוי רפואי, רפלקסולוגיה וליווי רגשי ומתמחה בנשים במעגל הפריון.
אייל מספר, "הגענו לבית החולים בבוקר וקיבלה אותנו ד"ר עדי המקסימה ולאחר מכן גם ד"ר דמתי בא לבקר אותנו ולדרוש בשלומנו. בחדר הלידה עצמו ליוותה אותנו בתחילה המיילדת הילה ולאחר מכן לירון שתיהן מקסימות ומאוד מקצועיות. הלידה עברה בהצלחה בלידה טבעית כאשר לירון המיילדת זרמה עם כל הבקשות שלנו למהלך הלידה ובסוף יצאה תינוקת חמודה ויפה "כרמל" במשקל של 3.360. כמובן שהחוויה נמשכה אחר כך גם במחלקת יולדות עם הצוות המצוין שם.

אייל כבר 8 שנים בכללית. "התחלתי את דרכי ביחידת הביזור כלכלכן ומזה 4 חודשים אני מנהל מחלקת בקרה ורכש שירותים רפואיים במחוז. ביחידה אנו מתעסקים בבקרה מול בתי חולים על אשפוז ושירותים רפואיים אחרים ובנוסף מנהלים את כל נושא מדיניות רכש שירותים במחוז.

חווית הלידה שעברנו בכרמל היתה מדהימה ומאוד נעימה מסכמים אייל ואפרת. הצוות מקצועי ומאוד אנושי, הם התחשבו בכל בקשה שלנו, תשאלו אפילו את כרמל הקטנה... הם היו קשובים מקצועיים וחמים. ונתנו לנו את התחושה שאנחנו בידיים הכי טובות".

 

בצילום – כרמל הקטנה עם הוריה בביה"ח כרמל.
צילום - אלבום משפחתי 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש 

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית