כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 19.10.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

הנשף השנתי של כרמל מתגייס לטובת מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר

ביום חמישי ה- 30.11 יתקיים ערב הגאלה השנתי של כרמל בהיכל התיאטרון המפואר בקרית מוצקין. והפעם בהופעת בכורה חגיגית והמיוחדת המחזמר החדש "פשוט לאהוב" בכיכובם של עוז זהבי, אליאנה תדהר, עידית טפרסון ועוד עשרות שחקנים רקדנים ונגנים על הבמה.

הנשף השנתי​

זה הולך להיות גדול ומדהים. הנשף השנתי של בית החולים כרמל בהפקת עמותת ידידי בית החולים בניהולה של הגב' זאנט דנקנר יוצא לדרך.

ביום חמישי ה- 30.11 יתקיים ערב הגאלה השנתי של כרמל בהיכל התיאטרון המפואר בקרית מוצקין. והפעם בהופעת בכורה חגיגית והמיוחדת המחזמר החדש "פשוט לאהוב" בכיכובם של עוז זהבי, אליאנה תדהר, עידית טפרסון ועוד עשרות שחקנים רקדנים ונגנים על הבמה.

"מדובר במחזמר חדש ומקורי המנגן את פסקול חיינו מסבירה הגב' דנקנר, במחזמר ינוגנו ויושרו השירים הידועים של אריק איינשטיין ושלום חנוך, שלישיית גשר הירקון, ג'ודי כץ ושמוליק קראוס, שלישיית החלונות הגבוהים ועוד זמרים ושירים יפים, זוהי הפקה נוצצת ומשובחת של התיאטרון הקאמרי ואנחנו משקיעים את הטוב יותר לטובת בית החולים".

עמותת ידידי "המרכז הרפואי כרמל" בראשותה של הגב' ז'נט דנקנר פועלת כבר 25 שנים לטובת רכישת ציוד מתקדם ושדרוג מחלקות ביה"ח השונות. הנשף השנה יתגייס לטובת מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר בניהולה המוצלח של פרופ' אילנה דואק וזאת במטרה לרכוש מכשיר אבחון חדשני ומתקדם אשר יסייע לצוותים הרפואיים להעניק אבחון וטיפול מהיר ומיטבי יותר לרווחת המטופלים.

מנהלת המחלקה פרופ' דואק אומרת כי "בעזרת התרומה שלכם נוכל להמשיך להעניק ולשדרג את יכולות הטיפול והאבחון שלנו לרמות גבוהות ומדויקות יותר, מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר של כרמל נמצאת ברשימת המחלקות המצטיינות והמובילות בישראל, ואנחנו כאן עבור כלל המטופלים ולטובת הטיפול האיכותי והטוב ביותר". יו"ר העמותה הגב' דנקנר פונה לידידים ולתורמים ואומרת להם, "בעזרתכם ובתמיכתכם הנדיבה, נרתם לסייע ולפעול לטובת הרכישה של מכשיר האבחון החדיש והמתקדם למחלקת אף אוזן גרון של כרמל ויחד בכוחות משותפים נמשיך ונעשה ככל יכולתנו לטובת כלל מטופלי ביה"ח כרמל ולטובת כלל תושבי חיפה, הקריות והצפון מכל המגזרים. אנו נעריך מאד ונודה על תרומה אשר תסייע לנו להגיע ליעד ולגייס את הכספים הדרושים.

לרכישת כרטיסים תרומות ולפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם משרדי העמותה והגב' סיגל פגי בטל': 04-8250582 או במייל : sigalpa@clalit.org.il.

כולנו מחכים לכם.

 

בצילום – יו"ר העמותה הגב' דנקנר ומשתתפי המחזמר  - צילום אלי דדון 
* כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית