כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

אגף המודיעין של צה"ל וכרמל משתפים פעולה במלחמה בקורונה

מומחי יחידת המודיעין של צה"ל בשיתוף מומחי מרכז רפואי כרמל פיתחו מערכת טכנולוגית מתקדמת שייעודה שיפור יכולת הטיפול בחולי קורונה המאושפזים בבידוד במחלקות הקורונה.

מסירת המערכת לד"ר אריק עדן, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כרמל, ומירה שטרית, מנהלת הסיעוד ע"י צוות היחידה

יחידת הטכנולוגיה של אגף המודיעין בצה"ל בשיתוף כרמל במלחמה בקורונה

שיתוף פעולה ייחודי בין היחידה הטכנולוגית של אגף המודיעין בצה"ל- 81, ומומחי בית החולים כרמל לטובת המלחמה בנגיף קורונה.

מומחי יחידת המודיעין של צה"ל בשיתוף מומחי מרכז רפואי כרמל ומרכז רפואי סורוקה מקבוצת הכללית פיתחו מערכת טכנולוגית מתקדמת שייעודה שיפור יכולת הטיפול בחולי קורונה המאושפזים בבידוד במחלקות הקורונה.

מסירת המערכת לד"ר אריק עדן, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כרמל, ומירה שטרית, מנהלת הסיעוד ע"י צוות היחידה. צילום - בית חולים כרמלד"ר שרון אלרעי סגנית מנהלת בית חולים כרמל, שהייתה שותפה לתכנון המערכת, מסבירה כי יתרונה של המערכת היא היכולת לייצר שיחת ועידה של הרופא המטפל במחלקת הבידוד עם רופאים יועצים שונים מחוץ למחלקה על מנת להתאים עבור המטופל את הטיפול הטוב ביותר.

המערכת הטכנולוגית החדשה מאפשרת לאיש צוות רפואי ממוגן באחת ממחלקות הקורונה של מרכז רפואי כרמל להיכנס למחלקה המבודדת עם טלפון נייד שמקובע עליו ואוזניות באופן שמשחרר את שתי ידיו לעבודה ולדבר בשיחת ועידה איכותית עם רופאים אחרים הנמצאים בחדר הבקרה של המחלקה או אפילו הרחק מהמחלקה בבית או במרכז רפואי אחר ולייצר שיחת ועידה רבת מומחים.

ד"ר שרון אלרעי פרייס - סגנית מנהל בית חולים כרמלד"ר שרון אלרעי הודתה בשם הנהלת בית החולים לצה"ל ולצוות היחידה במילים חמות ואמרה "ברגעים כאלה, בהם כולנו מתמודדים במלחמה לא מוכרת, מחמם את הלב לראות את ההתגייסות של התעשייה והצבא לתת לנו הרופאים והאחיות פתרונות שיעזרו לנו לנצח את הנגיף. אין ספק שזהו אחד הפתרונות האלגנטיים והמועילים ביותר שיאפשרו לנו לתת גם למטופל בבידוד את טיפול הטוב ביותר תוך שמירה על בטיחות הצוות. אנו בהנהלת בית החולים מודים לצוות היחידה על ההתגייסות למשימה ועל מהירות ואיכות הביצוע. אני בטוחה שהפיתוח יתרום רבות למטופלים בבית החולים שלנו ובבתי חולים נוספים.בתמונות -  מסירת המערכת לד"ר אריק עדן, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כרמל, ומירה שטרית, מנהלת הסיעוד על ידי צוות היחידה, ניסיון של המערכת במחלקת קורונה בתנאי מיגון, ד"ר שרון אלרעי
קרדיט  - צילום ביה"ח כרמל​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!