כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 06.12.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ועד הגמלאים של ביה"ח כרמל חוגגים במפגש השנתי

עשרות עובדי כרמל לשעבר, גמלאים פעילים ומלאי אנרגיה הוזמנו לחגיגה כשהמוטו המרכזי של האירוע היה הוקרה מיוחדת לעובדי כרמל שעברו את גיל הגבורות 80.

הדלקת הנרות החגיגית, וחברי וועד הגמלאים עם מנהל כרמל – צילום אלי דדון

גמלאי כרמל חוגגים

עם הדלקת נר חגיגית ואירוע מרגש חגגו ועד הגמלאים של בית חולים כרמל את המפגש השנתי. עשרות עובדי כרמל לשעבר, גמלאים פעילים ומלאי אנרגיה הוזמנו לחגיגה כשהמוטו המרכזי של האירוע היה הוקרה מיוחדת לעובדי כרמל שעברו את גיל הגבורות 80.

במלון קראון פלזה המשקיף על מפרץ חיפה התכנסו ובאו עשרות גמלאי כרמל כשגם הנהלת בית החולים הגיע כדי לכבד ולהוקיר את העובדים הוותיקים של כרמל.

אולגה גרינברג יו"ר ועד גילאי כרמל פתחה את היום ברכה את הגמלאים ואמרה להם כי בזכות היותם עובדים חרוצים ומסורים בית החולים כרמל הוא מוסד מכובד ומוערך.

יו"ר הוועד גרינברג ברכה וציינה במיוחד בדבריה את העובדים שהגיעו לגיל גבורות. "אומרים שהגעתם לגבורות אבל הגבורה האמתית שלכם היא לא רק בגלל מספר השנים, אלה ובעיקר על מה שעשיתם בהם. הקדשתם את רוב חייכם לעבודה בבית החולים ועשיתם מאמצים גדולים כדי לבצע אותה בצורה הטובה ביותר ובכך עזרתם לבנות בסיס איתן ובריא לבית החולים. על  כך מגיע לכם כל התודה ואני מברכת אתכם באופן אישי לעוד הרבה שנים טובות ובריאות".

הגב' גרינברג יחד עם מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג העניקו שי אישי מכובד לכל גמלאי כרמל שהיגיע לגיל 80 עם ברכה מיוחדת לבריאות איתנה ומאושרת.

במפגש עדכן ד"ר גולדברג את גמלאי כרמל על יוזמה חדשה ומעניינת בבית החולים הנקראת מועצת מטופלים. חברי המועצה הינם מטופלים שעברו טיפול או אושפזו בכרמל והם מעבירים ומייעצים להנהלת בית החולים דרך העיניים שלהם כמטופלים שחוו את השטח על בשרם על יתרונותיו ובעיותיו. עוד עדכן את הגמלאים ד"ר גולדברג בהכנות האחרונות לפתיחת אשפוז יום המחודש לאחר מתיחת פנים בינוי ושדרוג. אשפוז היום החדש יכלול חדרי ניתוח חדשים ומצוידים חדרי טיפול מכון המטולוגי מרווח, יחידת השהייה גדולה, משרד קבלה חדש ומזמין ועוד.

הדלקת הנרות החגיגית, וחברי וועד הגמלאים עם מנהל כרמל – צילום אלי דדון

ד"ר גולדברג הודה לוועד הגמלאים על עבודתו לאורך כל השנה והודה לקבוצת המתנדבים הגדולה בה חברים גמלאים רבים החוזרים להתנדב בביה"ח לאחר יציאתם לגמלאות.

"התרומה שלכם אינה מובנת מאליה היא חשובה ואני מברך אתכן על פועלכן. אמר ד"ר גולדברג. אבל אתם השורשים האמתיים של בית החולים אתם הרוח. אתם גידלתם את העובדים והכשרתם את דור המקימים והמייסדים אתם יסודות הבניין של כרמל ויוצקי התוכן של בית החולים. כרמל הוא בית ומשפחה וזה כבוד גדול לראות אתכם כאן. אני רוצה להודות על כל מה שנתתם לבית החולים ולאחל לכם הרבה בריאות ועשייה להרבה שנים" ברך ד"ר גולדברג את הגמלאים.

בוועד הגמלאים של כרמל רשומים מעל 700 חברים והם כבר הספיקו השנה לצאת למספר טיולים וגיבושים יפים והם מתכננים בקרוב פעילויות ומפגשים נוספים.

במהלך היום צפו הגמלאים במופע של האמנית אורלי וייסבורד שהציגה בפניהם סיפור אישי מעניין ומרגש במיוחד. אכלו ארוחת צהריים מפנקת וישבו עוד שעות ארוכות יחד ותוך שהם מעבירים חוויות מתקופות ההקמה של ביה"ח.

"זה היה מפגש מאוד מוצלח ומגבש במיוחד, אני מבקשת להודות לכל אלה שתרמו להצלחת היום" הודתה לכל המשתתפים יו"ר גרינברג.

בוועד הגמלאים של כרמל חברות היו"ר אולגה גרינברג, חיה שבתאי, פיטרה זאבי, סילבי פירטל, וסוניה ימניצקי.

 

בצילומים – הדלקת הנרות החגיגית, וחברי וועד הגמלאים עם מנהל כרמל 
צילום - אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית