כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 13.08.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ערב גיבוש לנשות מחלקת קרדיולוגיה ביישוב מגדים

במחלקה הקרדיולוגית כ- 30 אחים ואחיות המפעילים את המחלקה מסביב לשעון 24/7. כדי לגבש את המחלקה הפיקה האחות אירה יחד עם מנהלת הסיעוד המחלקתית מרינה פלדמן ערב גיבוש רק לנשות המחלקה.

ערב גיבוש לנשות מחלקת קרדיולוגיה ביישוב מגדים

קרדיולוגיה קצת אחרת​

"קרדיולוגיה זהו תחום עמוק מורכב ומיוחד המצריך המון חשיבה קלינית" אומרת האחות אירה ברייב מהמחלקה הקרדיולוגית של בית החולים כרמל. אירנה כבר 19 שנה בכרמל. היא התחילה לעבוד במחלקה האורתופדית עברה לפלסטיקה שם שימשה כראש צוות, ולפני 11 שנה עברה לקרדיולוגיה והתאהבה במחלקה.

"יש לנו כאן בכרמל צוות מאוד מגוון צוות ותיק עם המון ידע יחס ולב טוב וגם צוות צעיר וחדש, לאחרונה הגיעו הרבה אנשי צוות חדשים למחלקה, ורצינו לקרב ולגבש את כולם. במחלקה הקרדיולוגית כ- 30 אחים ואחיות המפעילים את המחלקה מסביב לשעון 24/7.

כדי לגבש את המחלקה הפיקה האחות אירה יחד עם מנהלת הסיעוד המחלקתית מרינה פלדמן ערב גיבוש מיוחד וקצת אחר והפעם רק לנשות המחלקה.

ביישוב מגדים בביתה של טלי רז אחת מאחיות המחלקה הביאו כל אחת מבנות המחלקה מאכל מיוחד בו היא שולטת והרימו מזנון עשיר ומדהים. היו שם סלטים צבעוניים לזניה פשטידות פלטות גבינות וירקות פחזניות קינוחים והמון מצב רוח. את הצד האומנותי קישטה האומנית ג'וליה שהעבירה הרצאה מדליקה בנושאי סקסולוגיה בראש צעיר, היא הפעילה את הבנות בתרגילי מדיטציה פנטומימה  ומשחקי חברה מרגשים.

כל הצוות הקרדיולוגי שיתף פעולה היה פעיל והיתה תחושה מיוחדת. בסוף הערב כל אחות יצאה עם שי אישי מתנת המחלקה. "זה היה ערב שמח ומיוחד שעד היום לא היה לנו כזה, מספרת האחות אירה. התגובות היו נהדרות מה שנותן לנו את הדרייב להמשיך להפיק עוד גיבושים מוצלחים כאלו". השתתפה ביוזמת הפקת ערב גיבוש הנשים גם האחות מעיין ברושי, המחלקה הקרדיולוגית הינה אחת המחלקות המצטיינות בבית החולים כרמל והיא מובילה במדדי האיכות והשירות.


בצילום – צוות נשים קרדיולוגית כרמל מתגבש – צילום ביה"ח כרמל
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!