כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 23.11.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

הרצאתו של ד"ר בוריס פרידמן בנושא חידושים באורולוגיה ומיניות בגיל השלישי

ד"ר בוריס פרידמן מומחה מהמחלקה האורולוגית בביה"ח כרמל ריתק את התושבים בהרצאה מעניינת במיוחד על כל מה שחדש וקורה בעולם האורולוגיה והמיניות בשנת 2016.

אורולוגיה

​כרמל בקהילה

מעל 170 איש הצטופפו במתנ"ס גושן שבקרית מוצקין כדי להשתתף בהרצאתו של ד"ר בוריס פרידמן בנושא חידושים באורולוגיה ומיניות בגיל השלישי. ד"ר בוריס פרידמן מומחה מהמחלקה האורולוגית בביה"ח כרמל ריתק את התושבים בהרצאה מעניינת במיוחד על כל מה שחדש וקורה בעולם האורולוגיה והמיניות בשנת 2016. " אנו נוהגים לומר כי גיל המטופל כיום מהווה גם את אחוז הסובלים מבעיות בתפקוד המיני באותה קבוצת גיל,  הסביר בהרצאתו ד"ר פרידמן.

בקהילהבוריס-פרידמן.jpg
 

כ 50% מהגברים בגיל 50 יסבלו מירידה או בעיה בתפקוד המיני, בגיל 60 כ 60%, בגיל 70 כ 70% וכן הלאה. לנו בביה"ח כרמל ביחד עם הרפואה המודרנית כיום יש המון פתרונות יצירתיים ומתקדמים להציע למטופלים, אין צורך להתבייש הסביר ד"ר פרידמן, כדאי לגשת לרופא המשפחה או לאורולוג והוא יציע לכם מגוון רחב של תשובות ופתרונות". 

ד"ר פרידמן הסביר על בעיות הערמונית המוגדלת סרטן הערמונית ודרכי טיפול חדשות בערמונית המוגדלת. ד"ר פרידמן היה הרופא והמרצה הראשון מבית החולים כרמל שפתח את מועדון הבריאות המשותף לבית החולים כרמל ולמתנ"ס מוצקין. דפנה צורי מנהלת פרויקט  "גמלאים ונהנים" שבמוצקין אמרה, " נושא הבריאות הוא נושא מבוקש ובוער אצל תושבי העיר, פנינו לבית החולים כרמל כמי שמוכר כאחד ממוסדות הבריאות המוכרים וידועים כמובילים ברפואה, כדי ליצור שיתוף פעולה למען הקהילה ולשמחתנו בית החולים הרים את הכפפה בשמחה".

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג אמר כי בית החולים כרמל וצוותו פועלים בתוך הקהילה ולמענה. " אנו כבית חולים מעניקים למטופלים שלנו בתוך כותלי ביה"ח את הטיפול הרפואי הטוב ביותר. המטופלים באים מתוך הקהילה ואנחנו מלווים אותם בשירות רפואי וכהמשך טיפול גם בקהילה עצמה. הרופאים שלנו מטפלים ופועלים גם בתחום קידום הבריאות והרפואה המונעת. הרצאות רופאי כרמל בקהילה הם חלק מתרומתנו והשיתוף שלנו בקהילה בה אנו חיים ופועלים"  ציין ד"ר גולדברג.

במסגרת שיתף הפעולה למען הקהילה יעבירו מידי תקופה רופאים בכירים מכרמל הרצאות לציבור הרחב  במתנ"ס מוצקין ללא תשלום בכל נושאי הבריאות הבוערים והמעניינים. ההרצאות פתוחות לקהל והם חילק ממדיניות ביה"ח כרמל לצאת ולשתף בידע ובחדשות הבריאות את הקהילה אותה הוא משרת.

 

בצילום – ד"ר פרידמן מכרמל בהרצאה מול קהל במוצקין – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית