כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.03.2021

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מוקירים את צוותי הקורונה

ד"ר עדי קיברי - ממלאת מקום מנהל מחלקה פנימית ב' ומנהלת היחידה לניהול סיכונים בכרמל וד"ר יבגני קנוניקוב - רופא במחלקה גריאטרית בכרמל הם הרופאים הנבחרים שזכו בשי ובתעודות הוקרה לרופאים תושבי העיר קרית ביאליק שפעלו ללא לאות בתקופת הקורונה.

ד"ר שני ברוש ד"ר קיברי ראש העיר דוקורסקי ודפנה ברוורמן באירוע. צילום - בית חולים כרמל

מוקרים את רופאי כרמל

ד"ר עדי קיברי מבית חולים כרמל: "בימים אלו נטל תהליך ההחלמה מוטל על כולנו. עלינו, בבתי החולים והמרפאות אך לא רק. תהליך ההחלמה מוטל על אנשי הקהילה, החינוך, וכל אדם באשרהוא. עברנו שנה מטלטלת, שגרמה לנו כקולקטיב להבין עד כמה אנחנו שבריריים". כך אמרה ד"ר עדי קיברי מבית חולים כרמל באירוע הוקרה לרופאים תושבי קרית ביאליק.ד"ר עדי קיברי. צילום - אלי דדון

ד"ר עדי קיברי - ממלאת מקום מנהל מחלקה פנימית ב' ומנהלת היחידה לניהול סיכונים בבית החולים כרמל מקבוצת כללית וד"ר יבגני קנוניקוב - רופא במחלקה גריאטרית בבית החולים כרמל הם הרופאים הנבחרים שזכו בשי ובתעודות הוקרה לרופאים תושבי העיר קרית ביאליק שפעלו ללא לאות בתקופת הקורונה.

את השי והתעודות בשם עמותת "עם אחד" ועיריית קרית ביאליק, העניקו ראש העיר מר אלי דוקורסקי והגב' דפנה ברוורמן, מנהלת מחלקת פילנתרופיה ב"שינובר גרופ" באירוע מרגש שנערך בבית הידידות שבעיר.

באירוע המרגש אמרה ד"ר קיברי, "עברנו שנה מטלטלת. שגרמה לנו כקולקטיב להבין עד כמה אנחנו שבריריים. עד כמה החיים שאנחנו מכירים יכולים להשתנות ברגע. הבנה זו היא מנת חלקי, כרופאה פנימאית וחלק מחיי על הנסיבות האישיות שלי. השנה הזו גם הביאה לתובנות של כמה חוסן יש בנו. כמה כח  וגמישות. יכולת להשתנות ולצמוח ממשבר.

אני מאמינה שבשביל לצמוח ממשבר אדם צריך מעגלים של תמיכה. כדי שיחזיקו אותו, שלא יתפרק. מקורות התמיכה שלי הם המשפחה שלי, ההורים שלי, שבלי העזרה שלהם לא הייתי יכולה לעזור לאחרים, וכמובן החברים שלי לעבודה, הצוות המדהים של בית חולים כרמל בכלל והמחלקה הפנימית ב' בפרט, שיחד יצרנו מיקרוקוסמוס אוטופי של כבוד הדדי ואהבת חינם. צוות שאיתו גם בימים הכי קשים, נראה שאין אתגר שיכול לנו.

ד"ר קיברי מברכת באירוע. צילום - בית חולים כרמל

ולא פחות חשוב, הקהילה אליה אני שייכת, קרית ביאליק ובייחוד מערכת החינוך בה בניי מתחנכים". עוד הוסיפה ואמרה ד"ר קיברי כי "חשוב לי שתדעו- אנחנו הרופאים לא מלאכים. אנחנו בני אדם. באנו למקצוע מבחירה, אבל גם אנחנו לפעמים עייפים וכואבים. הלוואי שנשכיל לקחת מהשנה הזו את העיקר, ללמוד שאנו בני חלוף, ומה שחשוב באמת זה להיות אדם טוב ומיטיב, שנצליח לבנות יחד חברה סבלנית יותר, אמפטית, מכילה ומכבדת".

ראש העיר מר דוקורסקי אמר כי "בימים בהם משבר הקורונה עדיין לצדנו, מצאנו לנכון להביע את הערכתנו העמוקה לצוותים הרפואיים שפעלו במסירות נפש, בחריצות ותוך כדי סיכון חייהם בכדי לטפל בחולי קורונה. אנו מבקשים לחזק את העוסקים במלאכת הקודש ואומרים תודה".

הגב' דפנה ברוורמן מ"שינובר גרופ" אמרה כי "ארגון עם אחד פועל לרוב בתחום צמצום פערים, אך בשנה מאתגרת זו החלטנו להפעיל פרויקט בשם - תודה ד"ר. במסגרת הפרויקט אנו מעניקים מתנות לרופאים לפי בחירתם. 

סגנית מנהל בית חולים כרמל ד"ר שני ברוש הודתה למארגנים על היוזמה ואמרה כי "היוזמה המקומית של עצירה והקדשת הזמן להוקרת תודה מאוד מרגשים ומחזקים את הקשר שבין האדם לקהילה בה הוא חי. קיימת חשיבות רבה לשילוב הזרועות בין רשויות מקומיות, מערכת החינוך ומערכת הבריאות ועבודה משותפת תעצים את ההישגים של כולנו במלחמה אל מול המגיפה".

 

בתמונות:
קלוז אפ ד"ר עדי קיברי – קרדיט צילום רפואי כרמל
ד"ר שני ברוש ד"ר קיברי ראש העיר דוקורסקי ודפנה ברוורמן באירוע
ד"ר קיברי מברכת באירוע
קרדיט צילום – צילום ביה"ח כרמל  

* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!