כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 03.12.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

נשף כרמל למען מחלקת אף אוזן גרון כרמל

מאות אלפי ש"ח נאספו בערב ההתרמה השנתי שערכה אגודת הידידים של כרמל לטובת ציוד רפואי מתקדם למחלקת אף אוזן גרון – ניתוחי ראש וצוואר של ביה"ח. על במת ההיכל במוצקין הועלה במיוחד לכבוד ביה"ח כרמל, המחזמר המצליח "פשוט לאהוב" וסחף את הקהל בהתרגשות אדירה.

ראש העיר יהב זאנט דנקנר ד"ר אבי גולדברג ופרופ' דואק מכרמל

 

נשף שנתי בכרמל

"זה היה ערב מרומם של נתינה, קיבלנו תרומות מכובדות והמון הערכה מכולם", הודה לתורמים ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח כרמל.

לאירוע החגיגי והנוצץ, שנערך בסוף השבוע בהיכל התיאטרון של קרית מוצקין, הגיעו מאות מוזמנים מכובדים בינהם, ראשי העיר מהקריות חיפה והצפון, רופאים וצוות רפואי בכיר מכל בתי החולים בצפון, אנשי חברה ותקשורת בולטים, ידידים ותורמים רבים. גם השנה נערך האירוע בניצוחה המוצלח של הגב' ז'אנט דנקנר, יו"ר עמותת הידידים של בית החולים כרמל.

מטרתו העיקרית של הנשף היתה שדרוג ציוד ניווט מתקדם לניתוחי אף אוזן גרון ושדרוג מיון ומחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר של כרמל. מנהלת המחלקה פרופ' אילנה דואק הודתה לתורמים ולכל באי ערב ההתרמה ואמרה "אומרים שלארגונים יש DNA מוטבע לפיו הם ינהגו. למחלקה שלנו יש DNA של מצויינות, משפחתיות ואחריות למטופלים, המתבטאת בקשר כמעט משפחתי עם החולים שלנו. אדם לא יכול לצעוד לבדו, ואני רוצה להודות למוריי ורביי בתחום, לצוות הרופאים הבכירים של המחלקה, למתמחים הנהדרים שהם חזית המחלקה, לצוות הסיעודי שעושה ימים כלילות בטיפול בחולים עם מחלות קשות. אתם הצוות הטוב ביותר עלי אדמות, יחד הקמנו מחלקה לתפארת, עם מצויינות בכל תחום שנגענו בו".

ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח כרמל שבירך את באי הנשף אמר כי "היום כולנו מאוחדים למען מחלקת אף אוזן גרון שלנו. מחלקה זו היא אחד ממרכזי המצויינות של ביה"ח בעיקר בזכות ניתוחי ראש וצוואר שהם ניתוחים מורכבים ביותר לביצוע. מנהלת המחלקה פרופ' אילנה דואק היא מהמובילות בארץ בתחום זה, והיא מרכזת סביבה צוות מעולה של רופאים סיירת מובחרת של מתמחים וצוות סיעוד מדהים בניהולה של מנאל סבאג. אבל גם מרכזי מצוינות ומובילות זקוקים לסיוע ותמיכה חיצוניים. כאן באה לעזרתנו עמותת הידידים של בית החולים שרק בשנת 2017 רכשה ציוד רפואי מתקדם בסך כ 900,000 ₪ לטובת בית החולים". אמר ד"ר גולדברג.

ראש העיר חיפה מר יונה יהב  ברך ואמר כי "כרמל הינו ביה"ח עטור שבחים והצטיינות. אנו רוצים להפוך בעזרתכם את העיר חיפה לעיר של קידמה וחדשנות, אנו צריכים את כרמל כמרכז רפואי חזק כדי להאריך את איכות ותוחלת החיים של כולנו, תודה לכם שאתם עומדים לימין ביה"ח" אמר מר יהב.

אלון דנקנר בנה של יו"ר העמותה הגב' דנקנר ברך בשם אימו ואמר כי "מזה שנות דור של עשייה מבורכת בהן פועלת העמותה למען קידום ופיתוח המרכז הרפואי כרמל, ברכישת ציוד טכנולוגי חדיש ומציל חיים ושיפור השירות הרפואי. אני מודה לכם חבריי וקהל נכבד, על תרומתכם. וכן לחברי הנהלת העמותה ולפורום נשים כרמל על הפעילות המבורכת . תודה למזכיר העמותה מר אליעזר ויידה, לגזבר העמותה מר גבי ביגר, למזכירה הנמרצת סיגל פגי על פועלם המסור. ותודה מיוחדת לבנק הפועלים, המסייע לעמותה במשך שנים רבות ".

לנשף הנוצץ של כרמל הגיעו כל צמרת הצפון – ראשי רשויות  בהם ראש העיר חיפה עו"ד יונה יהב, ראש העיר מוצקין חיים צורי ורעייתו דפנה שנרתמה אישית להצלחת הערב, נשיא הטכניון פרופ' פרץ לביא, מנהל המרחב החדש של הכללית בחיפה ובגליל מערבי מר אלי כהן, ד"ר אלדר ברקוביץ מנהל ביה"ח יוספטל, משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, סגני מנהל ביה"ח ד"ר רוני דיוקמן וד"ר גיל לביא, אהובה טל מנהלת הסיעוד. כל רופאי וצוות הסיעוד של מחלקת אף אוזן גרון. פרופ' עופר לביא, פרופ' גיורא פילר, ד"ר אריה ביטרמן, ד"ר זאב גולדיק, ועוד רופאים, מנהלי מחלקות, צוות עובדי ביה"ח כרמל ואיתם אורחים ותורמים רבים.

למופע המרגש  של המחזמר "פשוט לאהוב"  קדם קוקטייל מפואר בלובי היכל התיאטרון, עם מיטב מטעמי השף, שם נצפו כל היפים והיפות של הצפון. על הקייטרינג המשובח ניצחו השפים של קונדטוריית "שמו" עם יינות משובחים של יקבי רמת הגולן. לקינוח נהנו המוזמנים מהעוגות והפוטיפורים הנפלאים של קונדיטוריית " שמו", ומהאספרסו קפה והשתיה של קפה- גרג.

תודה מיוחדת ניתנה לבנק הפועלים נותן החסות הראשי לערב ההתרמה. לחברת המלח – מלח הארץ. לדפנה צורי ולהיכל התיאטרון של מוצקין. לקבוצת ישראכרט, למאיר חברה למכוניות, למאפיית דוידויץ, לשרביב חברה לבניה, לצדוק הובלות, ולעוד רשימה ארוכה ומכובדת של תורמים וחברות מכל רחבי הארץ שתרמו לטובת ביה"ח כרמל.

בצד האומנותי של הערב כבשו את הבמה השחקנים, עוז זהבי, אליאנה תדהר, עידית טפרסון ועוד עשרות שחקנים רקדנים ונגנים מוכשרים על הבמה מבית היוצר של תיאטרון הקאמרי בהופעה מיוחדת ובלעדית לטובת בית החולים כרמל.

"פשוט לאהוב" הינו מחזמר חדש ומקורי המנגן את פסקול חיינו, עם  השירים הידועים של אריק איינשטיין ושלום חנוך, שלישיית גשר הירקון, ג'ודי כץ ושמוליק קראוס, שלישיית החלונות הגבוהים ועוד זמרים ושירים יפים."זו היא ההפקה נוצצת ומשובחת והיא מלווה בוידאו ארט מדהים וייחודי המוקרן כתפאורה יוצאת דופן על הבמה" מסבירה סיגל פגי מזכירת העמותה.

את הערב הנחה בהנחיה מקצועית ומרגשת נמרוד שיין. הפיקו חגית לרר וימית אטיאש מחברת "עדן הפקות" יחד עם עמותת הידידים והנהלת ביה"ח.

"היה ערב מדהים ואני רוצה להודות לכל המשתתפים על העזרה ועל כל התודות והאהבה שהענקתם לנו, אמרה הגב' דנקנר. אני מבקשת להודות לכל התורמים, לפורום נשות כרמל, ולחברות הנהלת העמותה, על התגייסותן הנמרצת למכירת כרטיסים. בסופו של יום הרי כולנו פה כדי להרים ולשדרג את איכות הטיפול הרפואי לטובת כלל תושבי הצפון" סיכמה בהתרגשות את ערב ההתרמה המוצלח יו"ר עמותת הידידים של כרמל הגב' זאנט דנקר.

 

בתמונות:
ראש העיר יהב זאנט דנקנר ד"ר אבי גולדברג ופרופ' דואק מכרמל  –  תמונות מהמופע – צוות מחלקת אאג כרמל

קרדיט - צילומים אלי דדון ויוסי כהן - התמונות חופשיות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!