כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 03.07.2022

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

ד"ר עמית דמתי מונה לסגן מנהל מערך נשים ויולדות בכרמל

במסגרת תפקידו כסגן מנהל המחלקה יהיה אחראי ד"ר דמתי על הכשרת המתמחים, בניית כח אדם עתידי, קידום וייזום פרויקטים במחלקה, ועל התפעול השוטף של כל מערך נשים ויולדות בכרמל שהוא מהגדולים ביותר בבית החולים.

ד"ר עמית דמתי הסגן החדש במערך נשים ויולדות בכרמל. צילום - אלי דדון

בכרמל - מינוי מוצלח במערך נשים ויולדות

הוא אוהב לשחות, ואת לימודי הגיטרה שלו הוא למד דרך היוטיוב. אבל הוא בעיקר מומחה ברפואת אם ועובר, רופא מקצוען ואחד הרופאים הכי אהובים במערך ובקהילה. תגידו מזל טוב לד"ר עמית דמתי שנכנס החודש לתפקידו החדש כסגן מנהל מערך נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל.

ד"ר עמית דמתי מונה החודש לסגן מנהל מערך נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל מקבוצת כללית. מערך נשים ויולדות בכרמל הינו אחד המערכים הגדולים והמרכזיים ביותר בבית החולים, מערך האחראי על עשרות רופאים ואחיות ומפעיל יחידות ושירותים רבים ומורכבים. בנוסף לתפקידו כסגן המנהל וכרופא בכיר במערך ימשיך ד"ר דמתי את עבודתו גם בקהילה כמנהל מרפאת נשים איינשטיין של הכללית, מרפאה הרואה ומטפלת במאות ואלפי נשים בשנה עם מרוצות ושביעות רצון גבוה במיוחד של המטופלות.

ד"ר דמתי עם מנהל והנהלת ביה"ח בקבלת כתב המינוי. צילום - אלי דדון

באירוע הענקת המינוי בלשכת מנהל בית החולים אמר מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג כי "אנו שמחים להעניק לד"ר דמתי את המינוי, ד"ר דמתי הוא דוגמא מצוינת לשילוב מוצלח של עבודה בבית החולים ובקהילה. ד"ר דמתי הוא מעמודי התווך של המערך וכולנו מאחלים לו הצלחה רבה".

מנהל המערך פרופ' עופר לביא ברך ואמר כי "ד"ר עמית הוא מאושיות המערך, תמיד בולט בסבלנות ובמקצועיות הרבה שלו ואני שמח שהמינוי קיבל תוקף רשמי".

באירוע נכחו וברכו גם סגני המנהל ד"ר שני ברוש, ד"ר בני רביב ויו"ר ועד הרופאים בכרמל ד"ר אריה ביטרמן. 

ד"ר דמתי למד רפואה בטכניון בחיפה התמחה וסיים התמחות ברפואת נשים וגניקולוגיה בשנת 2012 בכרמל. ומאז הוא משמש כרופא בכיר במערך ומתעסק ומוביל את תחום רפואת אם עובר חדרי הלידה והיריון בסיכון.

ד"ר דמתי בחדר לידה. צילום - אלי דדון

במסגרת תפקידו כסגן מנהל המערך יהיה אחראי ד"ר דמתי על הכשרת המתמחים, בניית כח אדם עתידי, קידום וייזום פרויקטים במערך, ועל התפעול השוטף של כל מערך נשים ויולדות בכרמל שהוא מהגדולים ביותר בבית החולים.

"אני מאמין כי אנחנו כמערך מחויבים לשירות איכותי לבטיחות המטופלת ולחינוך הדור הרופאים הצעיר", אמר ד"ר דמתי. "אחד מאתגרי והישגי המערך האחרונים הוא העמדת רופא בכיר בכל אחד מימי השבוע בחדר לידה לכל התורניות".

במקביל לעבודתו בבית חולים כרמל ימשיך ד"ר דמתי בתפקידו כמנהל מרפאת הנשים איינשטיין של הכללית בחיפה. מדובר באחת ממרפאות הנשים היותר מבוקשות בחיפה הרואה ומטפלת במסירות בכל חודש במאות נשים ומטופלות.

"שירות הרצף הטיפולי בית חולים קהילה שאנו מציעים למטופלות שלנו הוא שירות ייחודי ומעולה", אומר ד"ר דמתי, "אין כמו מטופלת שפוגשת אותך במרפאה בקהילה ואחר כך רואה אותך בתהליך הלידה בבית החולים ומרגישה שהיא בידיים הכי טובות, למבוטחות הכללית זה יתרון עצום".

מערך נשים ויולדות בבית חולים כרמל בניהולו המוצלח של פרופ' עופר לביא הינו אחד המערכים הגדולים בבית החולים והוא נבחר לאחרונה כמרכז מצוינות ארצי של הכללית.

המערך מעניק לנשים וליולדות מכל אזור חיפה והצפון את הטיפול המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר לאורך כל מעגל החיים.

המערך כולל מיון נשים ומיון יולדות, שירותי US, אגף כירורגי, כולל ניתוחי יום, מחלקת נשים, יחידה להיריון בסיכון חדרי לידה חדשים ופגיה מצטיינת. בנוסף קיימים במערך יחידה מתקדמת לאורו גניקולוגיה ורצפת האגן, מרכז רב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס, יחידת פריון והפריה חוץ גופית, בנק זרע ועוד שירותים רבים ומקצועיים. 

ד"ר עמית דמתי ומנהל המחלקה פרופ' עופר לביא. צילום - אלי דדון

ד"ר דמתי סיכם ואמר כי "מערך הנשים והיולדות של כרמל מצטיין בשירות במקצועיות ובסובלנות הקיימת כלפי היולדות ומשפחתה. אני מביא איתי ניסיון מקצועי, יכולות תקשורת טובות מול המטופלות וגב רחב ומקצועי של רופאים ומומחים במערך מכל דיסיפלינות רפואת הנשים, כשהכל עומד לטובת הנשים והיולדות המגיעות אלינו לכרמל" .

ד"ר דמתי נחשב לאחד המרצים ומדרכי הסטודנטים המצטיינים בפקולטה לרפואה בטכניון והוא זוכה ונבחר שנה אחר שנה וגם השנה כמרצה המצטיין של הפקולטה.

ד"ר דמתי תושב חיפה בן 47, נשוי למירב רופאת משפחה בכללית ואב ל- 4 ילדים. יובל בן 15, אלעד בן 12, עומר בן 9 ונגה הקטנה בת ה 6.

 

 

בתמונות:
ד"ר עמית דמתי ומנהל המחלקה פרופ' עופר לביא
ד"ר דמתי עם מנהל והנהלת ביה"ח בקבלת כתב המינוי
ד"ר דמתי בחדר לידה
ד"ר עמית דמתי הסגן החדש במערך נשים ויולדות בכרמל
קרדיט צילום – צילום אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​