כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 11.08.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

ח"כ עמיר פרץ מי שכיהן כסגן ראש הממשלה ושר הביטחון הגיע לביקור בביה"ח כרמל

ח"כ פרץ ביקר מספר חולים בביה"ח בניהם חולים ביחידה לטיפול נמרץ. הוא נפגש עם מנהל היחידה ד"ר אריק עדן ולחץ את ידה של מירה שטרית אחות בכירה במחלקה שבקרוב תכנס לתפקידה החדש כמנהלת הסיעוד של היחידה. ח"כ פרץ איחל לה בהצלחה בתפקידה החדש

חכ פרץ עם הנהלת כרמל ויור וועד העובדים פנינה וולף

​ח"כ עמיר פרץ מי שכיהן כסגן ראש הממשלה ושר הביטחון הגיע לביקור בביה"ח כרמל.

ח"כ פרץ ביקר מספר חולים בביה"ח בניהם חולים ביחידה לטיפול נמרץ. הוא נפגש עם מנהל היחידה ד"ר אריק עדן ולחץ את ידה של מירה שטרית אחות בכירה במחלקה שבקרוב תכנס לתפקידה החדש כמנהלת הסיעוד של היחידה. ח"כ פרץ איחל לה בהצלחה בתפקידה החדש.

ח"כ פרץ לווה ע"י מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג שהציג בפניו את בית החולים ואת מרכזי המצוינות שלו " ביה"ח כרמל מצטיין באיכות ובשירות בצפון הארץ וגם ברמה הארצית אמר לח"כ פרץ ד"ר גולדברג, וזאת למרות הצפיפות והתנאים הלא פשוטים. אנו שמחים להעניק שירות רפואי איכותי לכל תושבי חיפה והצפון וגאים גם ברב התרבותיות המוצלחת שלנו בכרמל ".

 ח"כ פרץ שמח לשמוע על המיון המוגן של כרמל פרויקט בו הוא תמך עוד בתפקידו כשר הביטחון בעקבות לקחי מלחמת לבנון. וקיים דיון פתוח עם הנהלת ביה"ח בנושא תקציב הבריאות במדינת ישראל. " העיר חיפה היא אולי לא פריפריה גאוגרפית אבל לצערנו מבחינה תפיסתית מנטלית היא בהחלט פריפריה" אמר ח"כ פרץ.

במסגרת הביקור שמח ח"כ פרץ לפגוש את יו"ר ועד העובדים של כרמל הגב' פנינה וולף. פנינה שהיא אחות מיילדת במקצועה משרתת כבר 14 שנה ברציפות כיו"ר ועד העובדים  בכרמל והיא עושה את עבודתה בנאמנות ותך דאגה אמתית לעובדים. ח"כ פרץ ופנינה וולף מכירים היטב עוד מתקופת היותו יו"ר ההסתדרות והם החליפו חוויות וסיפורים. " שמחתי לראות כאן בית חולים שהוא מצטיין כמעט בכל מדד שבודקים אותו, אמר ח"כ פרץ, למרות מצוקות תקציב הבריאות ביה"ח מתפקד בצורה יוצאת מן הכלל ונותן שירות רפואי מהמעלה הראשונה. אני שמח ומודה על הביקור כאן ואמשיך ואבוא לבקר כאן גם בעתיד " סיכם את הביקור ח"כ עמיר פרץ.

 

בצילום – ח"כ פרץ עם הנהלת כרמל ויו"ר וועד העובדים פנינה וולף  - צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית