כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 20.09.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

עמליה גטשטיין בקשי זוכת פרס מצטיין רבעון מעבדות כרמל לקיץ 2020

ד"ר דינה פרין שכטר מנהלת מעבדות כרמל ברכה "עמליה יוזמת אינספור הצעות לייעול ולשיפור תהליכים והוצאתם לפועל, ועד הדרכות לצוותי רפואה וסיעוד והנחית מחזיקי ענין מחוץ לתחומי המעבדה. עמליה תמיד נכונה לבצע כל משימה שמוטלת עליה, והביצוע תמיד – מעולה".

עמליה מקבלת את התעודה מד"ר דינה פרין מנהלת המעבדות. צילום - אלי דדון

מצטיינת המעבדות של כרמל

עמליה גטשטיין בקשי - מנהלת האיכות במעבדות מרכז רפואי כרמל היא הזוכה בפרס מצטיין רבעון מעבדות כרמל לקיץ 2020.
ד"ר דינה פרין שכטר מנהלת מעבדות כרמל ברכה בשם את עמליה כל מנהלי המעבדות ואמרה, "עמליה הצטרפה למעבדות כרמל לפני 4 שנים. כבר עם תחילת עבודתה במעבדה לסרולוגיה בלטה ביכולות, כישורים, חריצות ואחריות יוצאי דופן. אחד הפרויקטים שלה שזכה להערכה והטמעה במעבדות אחרות בכללית הינו פרויקט הקמת מערך תיעוד ומעקב תוצאות בקרת איכות לבדיקות סרולוגיה.

בשנה האחרונה מונתה עמליה למנהלת איכות מערך המעבדות, תפקיד אותו היא מבצעת בהצטיינות יתרה החל בכתיבת נהלים והנחיות, הדרכות לצוות העובדים ולמנהלי המעבדות, ניהול פורום איכות,

יוזמת אינספור הצעות לייעול ולשיפור תהליכים והוצאתם לפועל, ועד הדרכות לצוותי רפואה וסיעוד והנחית מחזיקי ענין מחוץ לתחומי המעבדה. עמליה תמיד נכונה לבצע כל משימה שמוטלת עליה, והביצוע תמיד – מעולה.

גב' עמליה גטשטיין בקשי. צילום - אלי דדון

ברבעון האחרון התגייסה עמליה גם לעבודה אינטנסיבית ומסורה במעבדת הקורונה, וזאת ללא כל צמצום בעבודה בתחום האיכות ומעבר לכך. גם במעבדת הקורונה היא מהווה גורם מנחה לצוות, והכל ברוח טובה וחברית. עמליה אהודה ומוערכת על כל עובדי המעבדה והמנהלים, ועל כך מוענק לה הפעם מצטיין רבעון ב-2020.

כששואלים את עמליה מזה כרמל בשבילה היא עונה, "כרמל בשבילי זה משפחה ובית, כיף לי לעבוד במעבדות כרמל. אני מרגישה כאן שיש לי מקום להגיע לידי ביטוי ואני מקבלת הערכה על העבודה לאורך כל הדרך מה שמחזק אותי מאוד. המעבדות שלנו בכרמל עם צוות נהדר ומה שמייחד אותנו זאת עבודת צוות מגובשת. אני מאמינה שתמיד יש מקום להשתפר ואני מודה על הבחירה בי ומקווה להמשיך בעשייה המוצלחת במעבדות".

עמליה גטשטיין בקשי למדה מדעי החיים באוניברסיטת תל אביב עבדה 9 שנים בפתולוגיה בבית חולים בלינסון של הכללית ולפני 4 שנים עברה לכרמל.
עמליה בת 38, תושבת חיפה, נשואה ואימא גאה ל- 2 ילדים עלמא בת 5 וחצי ואדם בן 4.

 

בתמונות:
עמליה מקבלת את התעודה מד"ר דינה פרין מנהלת המעבדות
קרדיט – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית