כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 16.08.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

יעקב שוורץ פרש לגמלאות לאחר 12 שנה בכרמל

חבריו להנהלה ולצוות בית החולים נפרדו ממנו בארוחה ערב מיוחדת בנמל קיסריה, עם מבט לשקיעה המאדימה בתוך הים, ועל כוס יין לבן, סיפורים וחוויות על תקופת השירות הנהדרת בכרמל.

הנהלת כרמל נפרדת מיעקב שוורץ  - צילום אלי דדון

נפרדים מיעקב

לאחר 22 שנה בכללית מתוכם 12 שנה בבית החולים כרמל, יעקב שוורץ סגן המנהלת האדמיניסטרטיבית בכרמל פרש לגמלאות. חבריו להנהלה ולצוות בית החולים נפרדו ממנו בארוחה ערב מיוחדת בנמל קיסריה. עם מבט לשקיעה המאדימה בתוך הים, ועל כוס יין לבן עם סיפורים וחוויות על תקופת השירות הנהדרת שלו בכרמל.

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל שיעקב שימש כסגנה לאורך השנים ברכה את יעקב לרגל הפרישה ואמרה לו, "ההיכרות ביננו רבת שנים וכבר אז גיליתי שאדם מיוחד, ישר מחויב נבון נינוח מכבד ונעים הליכות. עזרת לי מאוד בנושאים בהם טיפלת אני מעריכה אותך מאוד על פועלך חריצותך מסירותך ואהבת האדם שבך".

מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג ציין את חריצותו של יעקב וכי כל דבר ותחום בו הוא הוא נגע היה מטופלים בצורה מקצועית ואיכותית עד לפרט האחרון. באלבום מזכרת מרגש אותו הכינה לו חוה גולדנברג אחראית פניות הציבור כתבו לו חבריו ושותפיו לעבודה בכרמל ברכות והוקרה. עוז יאיר מנהל המערך הלוגיסטי כתב ליעקב "אלה היו שנים נהדרות לעבוד לצידך, אישיותך האצילית והאלגנטית השרתה עלי בטחון ורוגע, עזרת לי ללמוד כי בנחישות ובשלווה אפשר להשיג מטרות ולעמוד ביעדים. קובי ליכטהויז מנהל המשק כתב ליעקב, "אתה מפקד בכיר עם קריירה מפוארת בצה"ל ומנהל בכיר עם קריירה מפוארת בכרמל ובכללית, לעבוד לידך זו חוויה מרגשת ומעצימה, איזה כיף שזכיתי ואיזה כיף לכולנו שכל כך נהנינו מימך".

הילית שצקין אחראית בריאות הציבור כתבה ליעקב "למדתי ממך המון על צורת הניהול שלך והיותך מעל הכל בן אדם אתה דוגמא ולימוד שאי אפשר ללמוד באף ספר או אוניברסיטה".

יעקב הודה בהתרגשות לכל המברכים ואמר "אני נפרד בתחושת סיפוק אהבתי את התפקיד ואת בית החולים. יש כאן אנשים נהדרים. טיפלתי וקדמתי מגוון רחב של תחומים. אני אתגעגע במיוחד לאנשים המיוחדים שבכרמל שהיו לי כמשפחה". יעקב מתכנן בתקופת החופש שלו לבלות ולהיות יותר עם הנכדים, לבקר ולטייל בכל האתרים והמדינות בחו"ל שעדיין לא הספיק להיות בהם...
 

 

בצילום – הנהלת כרמל נפרדת מיעקב שוורץ  - צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית