כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.12.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

תורמים בחנוכה בכרמל

למחלקת הילדים בכרמל הגיעו עשרות קבוצות של מתנדבים ותורמים שהביאו איתם סופגניות ומתנות מיוחדות לילדים. בין הקבוצות שבלטו נמצאו קבוצת ה"סביבון של אורי" וכל סגל קבוצת הכדורגל של הפועל חיפה.

שחקני הפועל חיפה בכרמל

חנוכה בכרמל

חנוכה מביא איתו המון אור של נתינה מכל המגזרים ומכל הקבוצות. למחלקת הילדים בכרמל הגיעו עשרות קבוצות של מתנדבים ותורמים שהביאו איתם סופגניות ומתנות מיוחדות לילדים. בין הקבוצות שבלטו נמצאו קבוצת ה"סביבון של אורי" וכל סגל קבוצת הכדורגל של הפועל חיפה.

קבוצת הפועל חיפה הגיע בהרכב מלא על כל שחקניה עם ניר קלינגר המאמן אלון תורג'מן ועוד עשרות שחקנים. מי שליווה והדריך את הקבוצה בכישרון רב במחלקת הילדים הוא שחקן עבר בכדורגל הישראלי ד"ר נתן איש שלום שהוא גם רופא מומחה בנפרולוגית ילדים וגם שחקן ואוהד מושבע של קבוצת הפועל. שחקני הקבוצה לא הפסיקו להצטלם במחלקה והילדים המאושפזים במחלקה יצאו מגדרם מהתרגשות לפגוש את אלילי הכדורגל שלהם.

נועם רגב דובר הקבוצה הודה לד"ר איש שלום על האירוח החם והמיוחד ואמר כי הוא שמח יחד עם כל מנהלי ושחקני הקבוצה לבוא ולתרום מעט אושר לילדים המאושפזים.

"אין כמו לראות חיוך של שמחה על פניו של ילד חולה אמר נועם, אני שמח ומודה על הזכות שנפלה בחלקנו להיות מאלה שישמחו את הילדים החולים. ביה"ח כרמל הוא הבית והקהילה שלנו ואנחנו שמחים תמיד להיות בצד התורם והנותן".

גם מתנדבים ופעילים מעמותת "הסביבון של אורי" חילקו במחלקת הילדים בכרמל סופגניות טעימות מתנות וסביבונים צבעוניים ומיוחדים לזכרו של אורי הקטן ז"ל. אוֹרִי לוי ז"ל, נפטר ממחלה נדירה לפני כ- 11 שנים, בגיל שנתיים וקצת. הוריו בחרו השנה לקראת חנוכה, לחלק לילדים המאושפזים בבתי חולים בארץ סביבונים יפיפיים שמפיצים את האור והשמחה של אורי מסביב. אורי בן גרא והמתנדבות ענת יעקוקוביץ, חגית שגב מואיסיס, וטלי שביט הפעילות הנמרצות הגיעו לכרמל חילקו לילדים סופגניות טעימות תרומת מאפיית אגמי והעניקו לילדים המאושפזים את הסביבונים הצבעוניים. אורי מעדכנת כי באתר העמותה קיים פורום מיוחד העוזר בליווי ותמיכה בהורים אשר חוו אובדן או מתמודדים עם מחלה קשה של ילדיהם.

"לאור הידע הרב שצברנו והבנתנו העמוקה, הן באספקט הפיזיולוגי והן בנבכי הבירוקרטיה, אנו יכולים לסייע בצורה שאינה רגילה. להיות משענת תומכת ואוזן קשבת, ועד עזרה פונקציונלית והכוונה להורים שנמצאים ברגע הקשה בחייהם" אומרים הוריו של אורי ז"ל.

את הסביבונים הקסומים ׳הסביבונים של אורי׳ חילקו מתנדבים, משפחה וחברים בכל בתי החולים ברחבי הארץ, שמבקשים להפיץ את השמחה של אורי, ילד קסם, שבחייו הקצרים הספיק להיות עולם ומלואו ולשמח את כל הסובבים אותו. לתרומות ולפרטים נוספים אתר העמותה www.orifund.org.

 דף הקבוצה 'הסביבון של אורי'  https://www.facebook.com/groups/oridreidel/about

 

 

בתמונות – קבוצת הסביבון של אורי ושחקני הפועל חיפה בכרמל – צילום אלי דדון

* כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!