כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 15.02.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

700 ערכות ט"ו בשבט חולקו בכל מחלקות ביה"ח כרמל

חג ט"ו בשבט החג שמסמל יותר מכל את ההתחדשות הפריחה הביא איתו פריחה חדשה של התנדבות ונתינה לטובת ביה"ח כרמל

המתנדבים והחיילים עם ערכות טו בשבט בכרמל

​ט"ו בשבט בכרמל

חג טו בשבט החג שמסמל יותר מכל את ההתחדשות הפריחה הביא איתו פריחה חדשה של התנדבות ונתינה לטובת ביה"ח כרמל.
לא פחות מ 700 ערכות טו בשבט עם מבחר פירות מתוקים ואיחולי החלמה מהירה חולקו בכל מחלקות ביה"ח בדגש על מחלקת ילדים לכבוד החג. בניצוחם של שליחי חב"ד בכרמל הרב מנחם ורחלי דרייפוס התחלקו עשרות  המתנדבים לקבוצות לפי חלוקה שבוצעה מבעוד מועד והם עברו עם ארגזי המשלוחים בין המחלקות השונות ושימחו את המתאשפזים ובני משפחותיהם.
היו בקבוצת המתנדבים תלמידי תיכון אורט ביאליק, חיילים וחיילות, הרב יוסי גולדשטיין ועוד מתנדבים רבים טובים שבאו לתרום מעצמם לטובת ביה"ח כרמל  כשלכולם הרצון הוא משותף להביא את שמחת ואווירת חג ט"ו בשבט לכל מאות המאושפזים ובני משפחתם.
התגובות של המטופלים היו מרגשות במיוחד. "תודה רבה שאתם לא שוכחים אותנו... נשמע הקריאה ממיון שוכבים", "איזה שמחה בלב עשיתם לי " אמרה דינה מאושפזת במחלקה  הפנימית ב' . "טוב שבית החולים דואג להזכיר לנו ולהביא לנו מעט את שמחת החג"  הודה גיל המאושפז במחלקה הקרדיולוגית.  במחלקת ילדים השמחה היתה גדולה במיוחד והילדים צרפו את ערכות החג לפעילות מיוחדת לכבוד טו בשבט אשר התקיימה בכיתת הלימוד במחלקת הילדים. הם שרו את שירי טו בשבט למדו  על מהות החג ויצרו עציצים ופרחים צבעוניים ומיוחדים מקלקר . את הפעילות העבירה שליחת חב"ד רחלי דרייפוס ובמשך כשעתיים ישבו הילדים גזרו הדביקו למדו ובעיקר נהנו. " זאת השמחה שלנו לשמח את הילדים אמרה רחלי, טו בשבט הוא חג של שמחה ופריחה אבל לא אצל כולם ובמיוחד אצל המאושפזים הכל שמח ופורח לצערנו. האושר  בלראות את הילדים  נהנים למספר שעות ושוכחים את הכאב הוא אושר גדול, תודה מיוחדת לכל צוות והנהלת ביה"ח כרמל שמאפשרים ועוזרים לנו לעזור למאושפזים ולחולים. אין מצווה גדולה מזו"


בצילום – המתנדבים והחיילים עם ערכות טו בשבט בכרמל – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!