כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 10.07.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

פסגה משולשת במילאנו

בכנס הבינלאומי הגדול לכירורגיית ילדים שהתקיים במילאנו נרשמה הפתעה משולשת

דר ביטרמן מכרמל עם הבת ד"ר סיון בכנס במילאנו

ד"ר סיון ביטרמן הגישה לכנס המכובד פוסטר על עבודת מחקר. והשותפים שלה לפוסטר הם לא אחרים מאשר, אביה ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' בביה"ח כרמל, ואחיה ד"ר ניר ביטרמן. וכך על הבמה במילאנו עם עבודת המחקר נפגשה כל משפחת ביטרמן הרפואית החוקרת והגאה. ד"ר סיון ביטרמן הצעירה במשפחה הגישה את המחקר כעבודת גמר בפקולטה לרפואה עם סיום לימודי הרפואה שלה. המחקר והפוסטר עוסקים באיסכמיה של מערכת העיכול בילדים וכיצד ניתן לשפר את ספיגת התרופות. את העבודה עשתה ד"ר סיון במעבדתו של פרופ' איגור סחוטניק. מי שסייע לה בעבודה הוא אחיה ד"ר ניר ביטרמן שנמצא כיום בהתמחות. והמאור הגדול בעבודת המחקר הוא אביה ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה בכרמל שמביא איתו עשרות שנים של ניסיון בחדרי הניתוח וידע עצום בתחום מחלות המעי.

" זאת היתה גאווה גדולה עבורי גם כרופא וגם כאבא לעמוד על הבמה עם הפוסטר ועבודת המחקר כשאני מוקף בשני ילדיי " סיפר בהתרגשות ד"ר ביטרמן. אני מרגיש סגירת מעגל ושמח שילדיי הלכו עם בחירת הלב שלהם ובחרו במקצוע הרפואה, האפשרות לעזור ולרפא אנשים היא זכות מופלאה שאנו הרופאים זכינו בה".

העבודה התקבלה באהדה רבה בכנס הבינלאומי. והיא התקבלה גם למאמר בעיתון יוקרתי בתחום כירורגיית הילדים.

 

בצילום – ד"ר ביטרמן מכרמל עם הבת ד"ר סיון בכנס במילאנו  - צילום אלבום משפחתי

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!