כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 07.05.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל, חיפה.

ערב גיבוש מחלקתי ביערות הכרמל למחלקת המשנעים בכרמל

הם רצים ומתרוצצים מבוקר עד לילה בכל יום כל היום כשהמטרה שלהם היא להיות מצוינים כמה שיותר. הם משנעים מעבירים חולים ובדיקות מעבדה 24 שעות ביממה תמיד זמינים ותמיד עם חיוך גדול.

משנעי ביהח כרמל בגיבוש

​הם רצים ומתרוצצים מבוקר עד לילה בכל יום כל היום כשהמטרה שלהם היא להיות מצוינים כמה שיותר. הם משנעים מעבירים חולים ובדיקות מעבדה 24 שעות ביממה תמיד זמינים ותמיד  עם חיוך גדול.

מחלקת המשנעים של ביה"ח כרמל בניהולו המוצלח של דוב סימון יצאו לערב גיבוש מחלקתי ביערות הכרמל לאחר שעברו בהצלחה ובהשקעה גדולה את מבחן האקרדיטציה הבינלאומי . יום הגיבוש נקבע, ההתארגנות הייתה מהירה והתייצבות של המשנעים הייתה מלאה . השף הוותיק ששוב הוכיח ניצוח מוצלח על השיפודים שנבחרו בקפידה לא אכזב גם הפעם וכל שיפוד יצא טעים ועם נינוחות כרמל . עוזרו של השף שלומי אסולין שף מתחיל בתחילת דרכו הצטיין אף הוא בהכנת הסלטים. במהלך הגיבוש לא שכחו משנעי כרמל  לחגוג את יום הולדתו של אולג מילצין חברם לעבודה שחגג 32 שנים . האווירה הייתה מדהימה ומשחררת, מסכמים המשנעים . אחראי השינוע בכרמל דב סימון אמר כי הוא שמח כי ניתנת לנו האפשרות לצאת לימי גיבוש מחלקתיים , הקבוצה מגיעה מגובשת ובהרכב מלא ויוצאת מגובשת הרבה יותר . גאווה גדולה להיות חלק מן הצוות הנפלא הזה" אמר דוב סימון.

עוז יאיר מנהל הלוגיסטיקה של כרמל ברך את המשנעים ביום הגיבוש, הודה להם על תרומתם החשובה לאורך כל השנה ואיחל להם המשך עבודה מוצלחת.

 

בצילום – משנעי ביה"ח כרמל בגיבוש – צילום מחלקתי

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית