כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 23.03.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

הפתעות לכבוד יום ההולדת של גליה שקד מנהלת המרכז המוכשרת

כבר 3 שנים שהיא מנהלת ביד רמה את מרכז השירות לניתוחים בבית החולים כרמל. היא רגילה להפתיע את כולם והפעם הפתיעו אותה. גליה שקד מנהלת המרכז המוכשרת הופתעה השבוע כשנכנסה למשרדה בבוקר. על השולחן חיכו לה בלוני יום הולדת מתנות והפתעות

גליה שקד ובנות מרכז השירות ביום ההולדת

פריחת השקד

כבר 3 שנים שהיא מנהלת ביד רמה את מרכז השירות לניתוחים בבית החולים כרמל. היא רגילה להפתיע את כולם והפעם הפתיעו אותה. גליה שקד מנהלת המרכז המוכשרת הופתעה השבוע כשנכנסה למשרדה בבוקר. על השולחן חיכו לה בלוני יום הולדת מתנות והפתעות. גליה שחגגה יום הולדת התקבלה בבלונים ונשיקות ע"י בנות מרכז השירות שהרימו לה שולחן של נסיכה עם ארוחת בוקר מפנקת, עוגות מושקעות, קינוחים מתוקים ועוד הרבה מתנות זרים וסרטים. בנות המרכז כתבו וקראו לגליה ברכה  מרגשת,"  לגלי הבוסית הכי הכי... נאחל לך להמשיך לבלוע את העולם המשיך להיות מוערכת ואהובה על כולם. אבל גם לעצור לפעמים ולהכניס טיפונת רוגע ללילות ולימים. מאחלים לך אושר אינסופי שנמשיך לחגוג ולשמוח מכל סיבה ושתמיד תהיה לנו מסיבה". גליה הודתה לכל הצוות בחיבוקים ונשיקות ואיחלה לכולן שימשיכו להיות משפחה קטנה ואוהבת ומרכז השירות הכי טוב בכללית. במרכז השירות לניתוחים עם גליה שקד עובדות, אושרת, חן, גילה, רינת, ליטל, יוליה, ניצן, דפנה ועובד.

מודל מרכז השירות לניתוחים אותו מנהלת גליה שקד הוקם ונוסה לראשונה בביה"ח כרמל. לאור הצלחתו הרבה הוא הפך למודל לחיקוי והשמה בכל בתי החולים של הכללית.

 

בצילום – גליה שקד ובנות מרכז השירות ביום ההולדת – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית