כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

סקר חווית המטופל שערך משרד הבריאות 2016

פעם שניה ברציפות. משרד הבריאות קובע ומדרג את ביה"ח כרמל במקום הראשון בישראל מבין 23 בתי חולים ברחבי הארץ

צוות ביה"ח כרמל נהנה מהמצוינות

מצוינות מתוקה

פעם שניה ברציפות. משרד הבריאות קובע ומדרג את  ביה"ח כרמל במקום הראשון בישראל מבין 23 בתי חולים ברחבי הארץ.  על  פי סקר חווית המטופל  שערך משרד הבריאות, כרמל הוא בית החולים הצפוני היחידי הטוב ביותר.

כדי להודות במעט לצוות ביה"ח  שהביא את הזכייה המכובדת לכרמל יזמה הנהלת ביה"ח ומנהלת השירות הנמרצת של כרמל קרן מרום, חוויה קטנה ומתוקה לכל העובדים.

במרכז רחבת אודיטוריום בי"ח, צצו  להן פתאום בהפתעה  2 דוכנים צבעוניים וחגיגיים . אחד הדוכנים חילק גלידות מתוקות והדוכן השני ערבב שייקי פירות מגוונים על טהרת בריאות מן הטבע.

החוויה הקרירה והצבעונית הרימה חיוך של סיפוק גדול אצל כל העובדים.

" זה גם טעים ומדליק וגם נותן לנו לטעום קצת טעם טוב מההצלחה שלנו, סיפרה מיכל אלכסנדרון מנהלת משרד הקבלה שאספה לה ולצוות המשרד שלה קצת גלידות ושייקים של פירות מתוקים.

זה בהחלט נותן לנו להרגיש חלק מהמאמץ הגדול של זכיית בית החולים ואנחנו כולם גאים בהצלחה " אמרה גב' אלכסנדרון. קרן מרום שארגנה את ההפקה המתוקה אמרה. " משמח לראות שציבור המטופלים מעריך את עבודת הצוותים ושאנו מצליחים להעניק להם את התחושה שהם נמצאים בידיים טובות. משמח לא פחות לראות את כל העובדים, הצוותים המטפלים בחולים, לוקחים פסק זמן, נהנים ויוצאים מחויכים. כולם עושים עבודת קודש כדי שהמטופלים שלנו יקבלו יחס וטיפול מצוין ".

 

בצילום – צוות ביה"ח כרמל נהנה מהמצוינות – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית