כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.08.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

ד"ר אריאל שמי מונה לסגנו של ד"ר אריה ביטרמן במחלקה הכירורגית א'

הוא גבוה חייכן ובעיקר מקצוען. והחודש הוא נכנס גם לתפקידו החדש כסגן מנהל המחלקה הכירורגית א' בבית החולים כרמל.

אריאל שמי בהנהלת כרמל בטקס קבלת המינוי

​מינוי כירורגי

ד"ר אריאל שמי התחדש במינוי חדש ומונה לסגנו של ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל.

ד"ר שמי בן 44 נולד בישראל חזר לקורדובה שבארגנטינה שם גדל ולמד כמעט 30 שנה.

הוא למד רפואה בקורדובה סיים בהצלחה, ועשה התמחות בביה"ח "אלחנדרו פוסדס" בעיר בואנוס איירס. הוא עבד בביה"ח בבואנוס איירס ועלה חזרה לישראל בשנת 2002 לטבריה.

ד"ר שמי שרת בצה"ל על הטנקים בבסיס שיזפון כרופא צבאי. ועשה עוד התמחות בכירורגיה אצל ד"ר ביטרמן במחלקה בכרמל, שם הם גם הכירו והתחברו.

בטכס הענקת המינוי בלשכת מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג אמר מנהל המחלקה ד"ר ביטרמן, " אריאל הוא מתמחה שעשה אצלי את כל הדרך וכל ההתמחות במחלקה. כבר בתחילת ההתמחות הוא בלט בכישרונו וסימנתי אותו כפוטנציאל ניהולי, אני בטוח שיצליח והלוואי ואזכה לראות אותו מחליף אותי כמנהל המחלקה."

ד"ר זאב גולדיק יו"ר ועד הרופאים ברך את ד"ר שמי על המינוי והבטיח לו את מלוא התמיכה והעזרה לה יזדקק בהמשך הדרך. " התכונה הנדרשת מסגן היא נאמנות. ראיתי אותך בכרמל אתה נאמן לעבודתך מנתח מצוין ורופא נהדר " ברך ד"ר גולדיק

מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ציין כי המחלקה הכירורגית א' בכרמל היא מחלקה עם פעילות ניתוחית רבה וכי המינוי הוא בעל חשיבות רבה ." מצופה מימך גם לעבוד ולנתח, וגם להיות עזר כנגדו של מנהל המחלקה. אני בטוח ביכולות  שלך וכולנו מאחלים לך בהצלחה רבה", אמר ד"ר גולדברג.

ד"ר שמי עשה השתלמות מיוחדת  בביה"ח בברצלונה בתחום הלפרוסקופיה המתקדמת. ועיקר תחום הניתוחים שלו בכרמל  הוא ניתוחים לפרוסקופיים וניתוחים פרוקטולוגים .

"אני מאמין בקידום מקצועיות המחלקה בגידול וחינוך דור המשך אמר ד"ר שמי. אני רוצה להמשיך ולבנות אווירת צוות טובה ונעימה בעיקר עם צוות הסיעוד בניהולה המוצלח של  מנהלת הסיעוד אירה קולומיסקי, יחד עם  הצוותים הפארה רפואיים, העו"סית, וצוות הפיזיותרפיה. ולהמשיך וליצור שיתוף פעולה מלא עם שאר מחלקות בית החולים.

ד"ר שמי גר בקיבוץ ראש הנקרה נשוי לננסי שגם היא רופאת משפחה. ואבא גאה לאיתן בן ה 10 יואב בן 8 ויעל הקטנה בת 5.

 

בצילום – ד"ר אריאל שמי בהנהלת כרמל בטקס קבלת המינוי – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית