כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 19.01.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

הצטיינות מיוחדת מהנהלת ביה"ח כרמל

באירוע מרגש בפתח ישיבת הנהלת ביה"ח הוזמנו ד"ר נדזרה בריגזגלין רופאה בכירה במכון הרנטגן והאח קונסטנטין נבלר מהמחלקה האורתופדית לקבלת תעודות ההצטיינות

המצטיינים והתעודות עם הנהלת ביהח כרמל

​הצטיינות מיוחדת

ד"ר נדזרה בריגזגלין רופאה בכירה במכון הרנטגן והאח קונסטנטין נבלר מהמחלקה האורתופדית הם הזוכים בהצטיינות מיוחדת מהנהלת ביה"ח כרמל.

באירוע מרגש בפתח ישיבת הנהלת ביה"ח הוזמנו השניים לקבלת תעודות ההצטיינות.

ד"ר בריגזלגין המשמשת כרופאה בכירה בתחום האולטרסאונד והסיטי  עובדת כבר   11 שנה בביה"ח כרמל. היא  למדה רפואה ברוסיה עשתה התמחות ברנטגן בנצי ציון גרה בחיפה נשואה ואמא לשני ילדים  חמודים.

ד"ר גלית דיכטרמן מנהלת מכון הרנטגן בכרמל ברכה את ד"ר בריגזלגין ואמרה כי נאדיה  היא רופאה מיוחדת ומעולה. " אצל נאדיה הרדיולוגיה זורמת בדם היא לקחה את כל תחום הביופסיות המהוות שירות חשוב למטופלים שלנו, והעלתה אותו לרמה הגבוה ביותר. נאדיה היא חלק בלתי נפרד ממכון הרנטגן בכרמל תורמת בלי לאות כל הזמן והכל כדי לקדם את המכון שלנו למקומות של מצוינות ".

" אני עושה מה שאני אוהבת ואוהבת לעזור לאנשים, הודתה למברכים נאדיה, כיף לי כאן בכרמל והאווירה שלנו במכון הרנטגן היא אוירה חמה ומשפחתית".

האח קונסטנטין נבלר שכולם מכירים כקוסטה, למד סיעוד בביה"ח בלינסון ועבד כאח בביה"ח בגהה. לפני כ 11 שנה הוא הגיע לביה"ח כרמל התאהב במקום מאח רגיל הוא הפך למדריך קליני עבר קורסים והשתלמויות רבות בתחום הסיעוד ומאז הוא כאן בכרמל. האח קונסטנטין נשוי ואב ל 3 ילדים וגר בחיפה.

 מנהל המחלקה האורתופדית ד"ר בני ברנפלד ומנהל הסיעוד של המחלקה  אלכסיי  דבורקין אמרו כי האח קוסטה הוא מקצוען אמיתי. "קוסטה מקבל כל אדם תמיד עם חיוך מדריך סטודנטים מהארץ וגם מחו"ל עם סימולציות נותן דוגמא נהדרת לצוות ,בשבילנו אתה תמיד מצטיין ותמשיך כך" ברכו מנהליו של קוסטה.

דלית פינטל מנהלת הסיעוד של ביה"ח ברכה את האח קוסטה ואמרה כי הוא משלב נכון ומדויק את יכולות העבודה שלו יחד עם יכולות ההדרכה . " קוסטה הוא דוגמא לאח ועובד מצוין שנותן את היכולת והכוח להמשיך בעבודה לשאר הצוות", אמרה דלית.

האח קוסטה אוהב ספורט הוא משלב אימוני גוף יחד עם טניס ותמיד מגיע לעבודה רענן ומלא אנרגיה .

"אני אוהב את כרמל כי כאן כל הזמן משתנים ומתקדמים, אמר קוסטה. ביה"ח מאוד תומך גם בחולים וגם בעובדים

המחלקה האורתופדית שלנו השתנתה לאחרונה בגלל שינויים בכוח אדם אבל השינוי מדהים ומבורך. מאז שאני זוכר את עצמי אני בכללית באורתופדיה בכרמל אני אוהב את העבודה ותודה שבחרתם בי", סיכם בהתרגשות את אירוע המצטיינים האח קוסטה.

 

ציון-לשבח-מצטיינים2.JPG 

 

 בצילומים – המצטיינים והתעודות עם הנהלת ביה"ח כרמל – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית