כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורשים ומתגבשים בכרמל

אחרי כמעט 40 שנה בביה"ח כרמל פרשו לגמלאות מלאי כוח ואנרגיה ד"ר יואל גורן מנהל ביה"ח יום וימימה סופר שהיתה מנהלת הסיעוד של המקום.

הפורשים וצוות אישפוז יום של ביה"ח כרמל

​פורשים ומתגבשים

אחרי כמעט 40 שנה בביה"ח כרמל פרשו לגמלאות מלאי כוח ואנרגיה ד"ר יואל גורן מנהל ביה"ח יום וימימה סופר שהיתה מנהלת הסיעוד של המקום.

את הפרישה היפה הם בחרו לעשות ביום גיבוש מיוחד ומאחד, בו השתתפו עשרות עובדים מצוות  מחלקת אשפוז יום.

את הבוקר הם התחילו בטיול ג'יפים ביערות הכרמל ושמעו הסברים על האזור.

משם הם המשכו לחוות הר יללת התנים, והתענגו על ארוחת צהריים מיוחדת אשר הוכנה בפויקה – סיר מברזל יצוק אשר נועד לבישול איטי בשטח ונותן לאוכל טעם מיוחד.

האחות ניצה חיברה מילים ל שיר "שנינו יחד תחת מטריה אחת" וכולם שרו אותו לזוג הפורש עם מילים מותאמות חדשות. בהמשך יום הגיבוש הם נהנו ממתקני השלווה שהמקום מציע, בתוספת נוף מדהים לים והיערות שמסביב. הם נחו על ערסלים, מזרנים, כורסאות שפזורים בשטח החווה. וטבלו רגליים בשכשוכיות הקרירות במקום.

הצוות ברך את ד"ר גורן וימימה והעניק להם מתנות . ימימה קיבלה תיק וארנק וד"ר גורן קיבל יום פינוק בספא יערות הכרמל.

רנית רומנו ראש צוות אשפוז יום ברכה את הזוג הפורש ואמרה " הייתה לי הזכות לעבוד איתם כמעט 10 שנים בצוות המנהל של אשפוז יום וללמוד מהם על התהליכים והפעילות מול כל הגורמים השונים. אנו "אשפוז יום" הגדול בארץ עם מגוון פעילויות רחב ומאוד מגוון. אני בטוחה כי הרוח והאנרגיות של ד"ר גורן וימימה ימשיכו להניע אותנו קדימה לעוד הצלחות לטובת כלל המטופלים שלנו, אשפוז יום מתאפיין בגיבוש הנהדר של כולנו ואני בטוחה שנמשיך כך ".

את היום קינחו כולם בגלידה מפנקת שהובאה במיוחד מגלידריית אמיליה שבכרמל וד"ר גורן חילק את ספר " מסלולים" על טיולים ברחבי הארץ כמתנת פרידה לכל המשתתפים

 

בצילום – הפורשים וצוות אישפוז יום של ביה"ח כרמל – צילום אלבום מחלקתי

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית