כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.01.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

רפאל תורמים לטובת ציוד רפואי מתקדם בבית חולים כרמל

מערך נשים ויולדות, המחלקה האורתופדית, המחלקה הכירורגית א' והמחלקת האורולוגית הם חלק מהמחלקות שהתכבדו בתרומה. תרומת עובדי רפאל היא חלק ממסורת ארוכה של נתינה ותרומה לקהילה.

ד"ר ברנפלד וועדי רפאל בכרמל עם התרומות

רפאל וכרמל תורמים להצלחה

נציגי וועדי העובדים ברפאל העבירו תרומה נכבדה לטובת ציוד רפואי מתקדם בביה"ח כרמל. מנהל מערך נשים ויולדות פרופ' עופר לביא הודה לעובדי רפאל על התרומה ועדכן כי התרומה מיועדת ליישום טכנולוגיה חדישה לזיהוי בלוטת לימפה נסתרות. "הזיהוי חוסך ניתוח ואנחנו בכרמל רוצים להמשיך להיות ברשימת בתי החולים המובילים. זה שעובדי חיפה והצפון של רפאל תורמים לעיר שבה הם גרים זה מחמם את הלב" אמר פרופ' לביא. "הנתינה היא חלק מהמסורת הקבועה של עובדי רפאל" אמר יוסי לוי מנהל הרווחה והאחריות החברתית ברפאל.

כשעובדי רפאל תורמים זאת כבר חלק ממסורת ארוכה של נתינה ותרומה לקהילה. נציגי וועדי העובדים ברפאל והנהלת רפאל התייצבו בביה"ח כרמל, יוסי לוי מנהל הרווחה והאחריות החברתית, שלמה בוק יו"ר ועד המהנדסים ומח"ר, רפאל קבסה יו"ר ועד מקצועות טכניים, ונעמי אבי גדול יו"ר ועד מחקר

ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח כרמל הודה לנציגי רפאל ואמר כי התרומה שלהם היא מסורת מרשימה של שיתוף פעולה נאמנות רעות. "הפעילות אתכם היא לאורך כל השנה, יש כאן קבוצה מאוד איכותית של עובדים ותורמים ולנו כבית חולים יש שליחות לעבודה עם הקהילה. כל עזרה שלכם היא עזרה נטו למטופלים תודה לכם על ההתמדה והקשר רב השנים".

ד"ר בני ברנפלד מנהל המחלקה האורתופדית בכרמל עדכן כי התרומה תסייע הפעם לרכישת ציוד מתקדם לניתוחי כף יד. "אצלנו במחלקה אנו זקוקים להרבה טכנולוגיות וציוד מתקדם כדי לעמוד באיכות ומצוינות. אני מודה לכם בשם כל החולים והמטופלים שלנו שייהנו מהעזרה שלכם הודה ד"ר ברנפלד.

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל הודתה גם לעמותת הידידים של ביה"ח בניהולה של הגב' זאנט דנקנר המלווה את כספי התרומות ואמרה כי יחד אנו דואגים כי כספי התרומות יגיע בדיוק למקומות הזקוקים לו. "רק השנה הצטיידנו בעזרת עמותת הידידים ביותר ממיליון ₪ כל עזרה מכם היא מהותית אמרה הגב' זומר הציוד הרפואי הוא מאוד יקר והתרומה שלכם עוזרת לנו מאוד, אנחנו מעריכים ומוקירים אתכם על כך".

שלמה בוק יו"ר ועד המהנדסים ועובדי המח"ר אמר כי כבר 17 שנים אנחנו שמחים לתרום לטובת ביה"ח כרמל, זאת פעילות מבורכת. התרומה היא של העובדים ולא של ההנהלה וחשוב להדגיש זאת. ברפאל יש ערבות הדדית. אנחנו  תורמים באהבה ואתם עושים עבודת קודש.

גבי ביגר מעמותת הידידים אמר כי במרכז הארץ יש הרבה תורמים ותרומות לעומת אזור הצפון הארץ. אנחנו כאן בצפון מעריכים מאוד כל שקל וכל תרומה נכבדה שלכם".

את האירוע כיבדו בנוכחותם גם ד"ר רוני דיוקמן סגן מנהל ביה"ח ואהוד פקלר מנהל משאבי אנוש.

את המפגש המוצלח סגרו אנשי רפאל עם מסירת התרומות הנכבדות למחלקות הנבחרות. "הנתינה והחיבור לקהילה הם חלק מהעשייה והחשיבה היומיומית שלנו ברפאל, אמר יוסי לוי מנהל האחריות החברתית. אנחנו תורמים לקהילה במגוון רחב של צורות כשהמטרה שלנגד עיננו היא לאפשר לכולנו קהילה טובה יותר ובריאה יותר כשאנחנו וכל עובדי רפאל מעורים ומהווים חלק בלתי נפרד מהקהילה בה אנו חיים". סיכמו את ביקור התרומה המוצלח בכרמל יוסי לוי וראשי הוועדים של רפאל.

 

בצילום –  ד"ר ברנפלד וועדי רפאל בכרמל עם התרומות – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית