כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 16.05.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מפגש נשיאים בכינוס בינלאומי בנושא בטיחות החולה

בכינוס שהתקיים בלונדון פגש הנשיא לשעבר קלינטון את מנהל מחלקת ההרדמה וטיפול נמרץ של בית חולים כרמל ד"ר זאב גולדיק. הם לחצו ידיים ודנו ארוכות בחשיבות בטיחות החולה בראיה כלל עולמית.

הנשיא קלינטון וד"ר גולדיק מכרמל

פגישת הנשיאים

בטיחות החולה והמטופל נמצאת תמיד במקום הראשון ואת זאת יודע אפילו לנשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון.

בכינוס בינלאומי בנושא בטיחות החולה שהתקיים בלונדון פגש הנשיא לשעבר קלינטון את מנהל מחלקת ההרדמה וטיפול נמרץ של ביה"ח כרמל ד"ר זאב גולדיק. הם לחצו ידיים ודנו ארוכות בחשיבות בטיחות החולה בראיה כלל עולמית. ד"ר גולדיק מכרמל נושא גם בתפקיד בינלאומי רם דרג, כנשיא האיגוד האירופי להרדמה וכך הם נפגשו כנשיא עם נשיא.

פגישת ד"ר גולדיק עם הנשיא קלינטון התאפשרה לאחר שד"ר גולדיק עבר בדיקות קפדניות ע"י השירות החשאי האמריקאי שאישר את המפגש בניהם.

"בטיחות החולה היא נושא חשוב ברמה הבינלאומית וגם אצלנו בכרמל היא נלמדת ומוטמעת היטב בכל המחלקות, אמר ד"ר גולדיק. בכרמל מערך האיכות והבטיחות בניהולה של ד"ר שרון אלרעי פועל לקידום איכות הטיפול ולשיפור בטיחות המטופלים באמצעות תחומי עשייה רבים כמו: יוזמה, ליווי ותמיכה בפרויקטים לשיפור איכות רפואית. קיום סבבי בטיחות במחלקות בהם ניתנת הזדמנות לאנשי הצוות להציף פערים ומוקדי סיכון, תיאום וניהול ועדות בקרה ואיכות הדרכת אנשי הצוות מהתחומים השונים בנושאים של איכות ובטיחות ועוד.

בתום הפגישה המיוחדת ברך נשיא האיגוד האירופי להרדמה ד"ר גולדיק את הנשיא קלינטון בברכת "שלום חבר". והנשיא קלינטון ענה לו בברכה חמה "אלוהים יברך אותך ואת כל עם ישראל".

 

 

בצילום  - הנשיא קלינטון וד"ר גולדיק מכרמל – צילום ביה"ח כרמל  
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית