כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 11.08.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

קבוצת הסטז'רים המצטיינים של כרמל זכתה להערכה ולהוקרה מהנהלת בית החולים

ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח כרמל הודה למצטיינים על העבודה הקשה שלהם לאורך כל התקופה. הם רצים ומתרוצצים כל השנה ובבית החולים כרמל החליטו להגיד להם תודה.

הסטזרים של כרמל מקבלים את הפרסים מההנהלה

​סטז'רים מצטיינים

קבוצת הסטז'רים המצטיינים של כרמל זכתה להערכה ולהוקרה מהנהלת בית החולים והוזמנה לארוחת בוקר יחד עם צוות ההנהלה.

ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח כרמל הודה למצטיינים על העבודה הקשה שלהם לאורך כל התקופה.

" הייתי בוועדה שבחרה אתכם והבחירה הפעם היתה קלה, אמר ד"ר גולדברג. אתם בלטתם במצוינות שלכם ומגיעה לכם הערכה ותודה. אתם אומנם בתחילת הדרך אבל אתם החמצן ודור העתיד שמחזיק ויחזיק את בית החולים, וכרמל הוא הבית שלכם, אנחנו תמיד נהיה כאן בשבילכם".

תקופת הסטאז' הינה השנה האחרונה של הסטודנטים לרפואה שבסופה מקבלים הבוגרים רישיון רופא וממשיכים קדימה לשלב ההתמחות. בחירת המצטיינים נעשית בשילוב הנהלת כרמל ומנהלי המחלקות בהם עברו הסטז'רים המחלקות הכירורגיות, פנימיות מחלקת ילדים היחידה לטיפול נמרץ מחלקת הרדמה וחדר המיון.

ד"ר רעות לוצקי אחראית הסטז'רים בכרמל אמרה כי אנחנו אומרים תודה לכלל הסטז'רים אבל ובמיוחד לכם הבולטים שקיבלו הערכות גבוהות במיוחד ממנהלי המחלקות.

בביה"ח כרמל עובדים כ 40 סטז'רים במחלקות שונות והם עובדים קשה לאורך כל השנה.

יו"ר ועד הרופאים בכרמל ד"ר זאב גולדיק ברך את הסטז'רים ואמר להם כי מדינת ישראל היא בהחלט מקור לגאווה בינלאומית במערכת הבריאות שלה. " לנו כרופאים הבכירים כיף להתחיל את היום בידיעה שאתם לצידנו ותדעו כי כרמל תמיד יהיה הבית שלכם ".

הסטז'רים שנבחרו וזכו בתואר הסטז'רים המצטיינים של כרמל הם:

ד"ר מעיין להב-שר –  מתמחה במחלקת נשים. ד"ר מיכל ברויאר –  מתמחה במחלקת ילדים, וד"ר תמים זועבי  הם זכו בפרס כספי לכל אחד.

בנוסף הוחלט לציין לשבח ולהעניק גם פרס כספי גם לסטז'רים ד"ר נאדיה גולדמן  - מתמחה בהרדמה על התקדמות ראויה לציון מתחילת הסטאז' ועד סופו כסטז'רית עולה חדשה. ואת ד"ר מוחמד מנסור, על היחס אנושי לחולים ולבני משפחותיהם כפי שמעידים מכתבי התודה הרבים שקיבל.

עם קבלת התעודות אמרה ד"ר מיכל כי זה דבר נדיר בבתי חולים היחס שקיבלנו כסטז'רים. כאשר מנהל המחלקה יושב אתנו אישית  ומלמד וכשמומחה המחלקה מסביר לנו בסבלנות.

דר מעיין להב שר אמרה כי זאת הייתה  שנה שבה נחשפים לכל כך הרבה מחלקות." הרגשתי שקיבלתי הזדמנות נהדרת תחת חניכה מאוד מקצועית התאהבתי במחלקת נשים ואני נשארת כאן להתמחות. אני חושבת שבית החולים כרמל הוא מקום נהדר לגדול בו זהו בי"ח מדהים, וכולנו מוכנים לטפל בחולה ובמחלתו. אנחנו רוצים ושואפים להיות רופאים טובים יותר ואתם עוזרים ועזרתם לנו לאורך כל הדרך. אני מודה לכולכם על השנה הנפלאה".

 

בצילום  - הסטז'רים של כרמל מקבלים את הפרסים מההנהלה – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית