כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.08.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

סטאז'רים מצטיינים בכרמל

ד"ר פרנסיס גנדור כיום מתמחה בפנימית, ד"ר מרים דוידסון כיום מתמחה ברפואת משפחה במחוז חיפה של הכללית, וד"ר ניר קוגלמן כיום מתמחה במחלקת נשים, הם הסטז'רים המצטיינים והנבחרים של ביה"ח.

הסטז'רים המצטיינים של כרמל – צילום אלי דדון

בית החולים כרמל בחר את הסטז'רים המצטיינים שלו לשנה הנוכחית. ד"ר פרנסיס גנדור כיום מתמחה בפנימית, ד"ר מרים דוידסון כיום מתמחה ברפואת משפחה במחוז חיפה של הכללית, וד"ר ניר קוגלמן כיום מתמחה במחלקת נשים, הם הסטז'רים המצטיינים והנבחרים של ביה"ח. בנוסף זכו עוד שני סטז'רים בציון מיוחד לשבח. ד"ר אמיר חלומה וד"ר גוסטבו טרומפר.

מתוך הערכה לסטז'רים הזוכים הם הוזמנו לארוחת בוקר אישית עם הנהלת בית החולים. במהלך המפגש המיוחד חולקו לזוכים תעודות הוקרה ופרסים כספיים.

במפגש השתתפו פרט להנהלת ביה"ח ולסטז'רים המצטיינים גם חברי ועדת הפרס שבחרה אותם וגם מנהלי מחלקות בכירים שהסטז'רים עבדו במחלקתם  והם והמליצו עליהם.

ד"ר תמר עציוני סגנית מנהל מחלקת ילדים בכרמל אמרה לסטז'רים מצטיינים,  "היה לי עונג להכיר אתכם לאורך תקופת הסטאז'. אין ספק שאתם משובחים יש בכם רצינות נשמה אחריות אתם שואפים ולהכיר לעומק את החולה ואת משפחתו, כיף גדול לראות אתכם מתפתחים ואני מאחלת לכם המון הצלחה לכולכם".

שנת הסטאז' היא השנה השביעית והאחרונה בלימודי הרפואה לקראת קבלת תואר בוגרי רפואה. שנה בה עוברים הסטודנטים לרפואה בסבבים קצרים בכל מחלקות בית החולים רואים עובדים ומתרשמים מקרוב מצרכי ודרישות כל מחלקה ומחלקה.

ד"ר ניר קוגלמן סיפר על תקופת הסטאז' שלו ואמר, "כד"ר צעיר עשיתי סקר מקיף היכן כדאי לעשות את סטאז' ושמתי את כרמל כמקום ראשון, במבט לאחור אני ממש לא מצטער. הייתה כאן תמיכה מדהימה הרגשתי מהרגע הראשון שזה הבית שלי יש כאן אוירה מיוחדת. הייתי גם בבתי חולים אחרים אבל כאן בכרמל ישנה  ערבות הדדית מחויבות לצוות ויש מענה מצוין לכל בקשה שלי. כולם שמו את האגו בצד והתמיכה בכל הסטז'רים נהדרת. אני מאוד נהנה וכיף לי לפגוש היום את כולם".

ד"ר שי כהן מנהל המחלקה הפנימית, ד"ר אריה ביטרמן מנהל כירורגית א', וד"ר סלים חלבי מנהל המלר"ד ברכו את סטז'רים הצעירים ואיחלו להם הצלחה רבה בהמשך הדרך. "זו שנה מאוד מעצבת עבורכם יש לה אימפקט משמעותי על המשך הדרך אתם סופגים כאן ערכים יש עליכם אחריות גדולה, אתם רופאי העתיד שלנו, ואנחנו כאן תמיד נהיה לצדכם כדי לעזור".

מנהל כרמל ד"ר גולדברג מנהל ביה"ח אמר כי, "תקופת הסטאז' היא תקופה מעצבת בחייו של הרופא הצעיר, יש לנו כבית חולים אחריות כבדה ואנו משפרים ומציעים לכם את הטוב ביותר כל הזמן. השנה התבלטתם מעל כולם יש מעולים, ואתם הטובים שבמעולים. אנחנו מודים לכם ומאחלים לכם הצלחה גדולה".

אחראית הסטז'רים בכרמל ד"ר רעות לוצקי אמרה בסיום המפגש לסטז'רים כי להצטיין זה לא רק הערכות ומה שכתוב בפנקס אלה זהו זה ביטוי על מה שאתם. "אתם עוברים בקלות מסטז'רים לרופאים הצטיינתם ומישהו ראה אתכם. זאת הדרך שלנו להגיד לכם תודה. זה מרגש את כולנו לראות את ההתפתחות שלכם וכל הכבוד לכם".

בהזדמנו זו נפרדה ד"ר לוצקי מתפקידה כאחראית הסטז'רים בכרמל. תפקיד אותו מלאה בהצלחה רבה ב- 6 השנים האחרונות. ד"ר לוצקי הודתה במילים חמות ליד ימינה מזכירה החטיבה הפנימית רונית לוין ולמרטין מסיקה ממשאבי אנוש שתמכו ועזרו לה בהצלחת פרויקט הסטז'רים לאורך כל שנות העבודה המשותפת.

תחליף את ד"ר לוצקי בתפקידה, ד"ר מיכל שטיינברג ממכון הריאות בביה"ח כרמל.

 

בצילום – הסטז'רים המצטיינים של כרמל – צילום אלי דדון

* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!