כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 28.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

חנוך זינגר נבחר כמתנדב מצטיין מנכ"ל של ביה"ח כרמל

כל חיו עסק חנוך זינגר בהצלת חיים הוא היה אחראי על תחנת כיבוי האש הראשית של חיפה בגשר פז. לפני 40 שנה הוא נכנס במקרה לביקור בתחנת הכיבוי התאהב באש ונשאר עד לפנסיה

מתנדב כרמל חנוך זינגר מקבל את פרס מנכל הכללית

​מתנדבים מצטיינים

כל חיו עסק חנוך זינגר בהצלת חיים הוא היה אחראי על תחנת כיבוי האש הראשית של חיפה בגשר פז. לפני 40 שנה הוא נכנס במקרה לביקור בתחנת הכיבוי התאהב באש ונשאר עד לפנסיה.

הצלת חיים ועזרה לזולת תמיד היו נר לרגליו וזאת גם הסיבה שהוא בחר להתנדב ולהעניק מזמנו בבית החולים כרמל. חנוך זינגר נבחר כמתנדב מצטיין מנכ"ל של ביה"ח כרמל והתכבד בתעודת הוקרה על הצטיינותו מדי מנכ"ל הכללית מר אלי דפס.

ב-8 שנות התנדבותו בביה"ח כרמל מגיע חנוך בכל יום חמישה ימים בשבוע ועובד מ 7 בבוקר ועד הצהריים. בבוקר הוא מקבל רשימת מטלות ממוקד האחזקה ויוצא מלא אנרגיה אל המחלקות השונות. הוא מחליף מנעולים מתקין וילונות, עושה עבודות מסגרות נגרות מתקן  עגלות ועושה כל מה שצריך באהבה רבה.

שמוליק סנדר מנהל האחזקה בכרמל אומר כי " חנוך הינו עבד חרוץ שהביא עמו ידע רב בתחום הטכני, מסייע לחבריו בביצוע המטלות השונות בתחום המסגרות הנגרות והבטיחות. חנוך מתנדב  5 ימים בשבוע  וכל זאת בנועם הליכות ובחיוך מתמיד."

חנוך נולד בגאורגיה עלה לארץ עם קום המדינה היה במחנה עולים בפרדס חנה, משם עבר עם אשתו חנה לעכו ולבסוף הגיעו לחיפה. חנה אשתו שהיתה מורה ואהבה להתנדב נכנסה לביה"ח כרמל כמתנדבת במחלקת יולדות היא התאהבה בכרמל ודחפה את חנוך לבוא ולהתנדב גם כן. לחנוך וחנה יש 3 ילדים גדולים ומוצלחים והם שניהם תורמים מזמנם ומרצם כמתנדבים בביה"ח כרמל.

כשפרש מעבודתו מתחנת כיבוי האש הוא קיבל עשרות תעודות הוקרה והצטיינות והותיר את חותמו בעולמם של לוחמי האש בחיפה כלוחם ללא חת וכאדם שיודע תורמה אנושית מה היא.

כשפרש התחיל להתנדב בעזרה במוסדות לילדים במצוקה בכפר שלם ועזר בתמיכה ואחזקת המבנים והמוסד.

" בעבודתי בכרמל אני ניפגש המון עם רופאים אחיות וכולם אוהבים אותי  מספר חנוך, יש כאלה שכבר מראש מבקשים אותי ואני נענה להם בשמחה". לאחרונה חגג חנוך יומולדת  74 והוא ממשיך לתרום ולתת לביה"ח כרמל עם כל האנרגיה ושמחת החיים שלו.

" ההתנדבות ממלאת אותי בסיפוק גדול יש לי מטרה בחיים ואני יודע שאני צריך לקום ויש בשביל מה אומר חנוך, כל זמן שאני יכול ואוכל לעמוד על הרגליים אני שמח להתנדב ולתת "

בימים אלו נסגרת ההצבעה למתנדב המצטיין של כרמל לשנה הקרובה . אהוד פקלר מנהל משאבי אנוש בכרמל אומר  " כמדי שנה, הכללית וביה"ח כרמל בוחרים את המתנדבים המצטיינים לשנה החולפת ואנו כמובן שמחים לבחור את מתנדבינו הבולטים ולהוקיר את תרומתם.

ההצבעה למתנדב המצטיין היא הצבעה ובחירה חשובה המביעה ולו במעט את הערכתנו הרבה לצוות המתנדבים של ביה"ח כרמל. הם נותנים מזמנם ומעצמם בלא גבול ואנחנו מעריכים ומוקירים אותם מאוד".

 

בצילום -  מתנדב כרמל חנוך זינגר מקבל את פרס מנכל הכללית – צילום דוברות הכללית

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית