כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.03.2019

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מסיבת פורים בבית חולים כרמל

ביוזמת רב בית החולים הרב מאיר אינדיק, קיימה עמותת אור הכרמל בראשות הרב יוסף ברדוגו מסיבת פורים מרשימה ומיוחדת במינה בסימן "אור הכרמל מתנדבים למען הקהילה".

בצילום – הרב אינדיק והרב ברדוגו משמחים בכרמל – צילום אלי דדון

עמותת אור הכרמל משמחת את כרמל

הרב אינדיק והרב ברדוגו יחד עם מתנדבי אור הכרמל הסתובבו במחלקות בית החולים השונות שימחו את החולים ומלוויהם והביאו  גם להם את שמחת החג עד למיטת החולה. המתנדבים חילקו משלוחי מנות מהודרים מיני מתיקה ומתנות לילדים החולים.

האווירה בבית החולים היתה חגיגית ומרגשת, ובמיוחד בלטה כאשר הרב ברדוגו איחל ובירך את החולים שיזכו לחג שמח, ולבריאות הגוף והנפש במהרה. תגובות המאושפזים היו מרגשות. גבי מאושפז מהקריות אמר, "תודה רבה לכם אנשי שהעמותה וצוות בית החולים על ההשקעה המיוחדת על האהבה הגדולה שאתם מרעיפים עלינו. יחד אתכם אנו חשים ומרגישים באמת את אווירת החג גם בבית החולים אמר גבי, וזה לא מובן מאיליו".

הרב יוסף ברדוגו יו"ר עמותת אור הכרמל הוא האיש שעומד ומנצח על המפעל הכביר שכולו התנדבות למען הזולת. מאחוריו עומדים ומתייצבים לעזרה כל מתפללי בית הכנסת "אור הכרמל" והם אלו שתרמו מכספם ומזמנם למען המשימה והמצווה החשובה ברכישת כל משלוחי המנות ושאר המתנות לטובת המטופלים. "החיוך של הילדים החולים הוא שנותן לנו את הכוח להמשיך בפעילות המבורכת בכל חג וחג", אמר הרב ברדוגו.
רב בית החולים הרב אינדיק הודה ליו"ר העמותה הרב יוסף ברדוגו שנענה תמיד לפניותיו לשמח את החולים בבית החולים כרמל ובעוד פעילויות רבות לרווחת המאושפזים בכרמל לכל אורך מעגל השנה.

עוד ציין הרב אינדיק כי עמותת אור הכרמל מפעילה דירת אירוח בתרומה סמוך לבית החולים לרווחת וטובת החולים ובני משפחותיהם, וכי העמותה כבר נערכת לעריכת סדר חג הפסח המתקרב במחלקה הגריאטרית של כרמל זאת השנה הרביעית כבר ברציפות.

 


בצילום – הרב אינדיק והרב ברדוגו משמחים בכרמל 
צילום - אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית