כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 18.04.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר עופר גלילי מונה כמנהלה החדש של המחלקה לכירורגיית כלי דם בביה"ח כרמל

"המטרה שלי היא להעמיד ולייצב את המחלקה להגדיל את מגוון השירותים ולצאת עם מומחי המחלקה אל הקהילה. יש למחלקת כלי דם בכרמל גנטיקה מצוינת ואני בטוח שהיא ותמשיך להוביל כמו עד היום". מסכם ד"ר עופר גלילי.

ד"ר עופר גלילי מנהל כלי דם כרמל

דם חדש

ד"ר  גלילי בן 47 תושב חיפה נשוי + 5 יליד חיפה למד בריאלי בחיפה וסיים את לימודי הרפואה בטכניון בשנת 96.

הוא התמחה בכירורגיית כלי דם בביה"ח כרמל בשנת 2008 וחזר היום לנהל את המחלקה בה התמחה.

"אני שמח לחזור לבית החם בו גדלתי והתמחיתי, ולבנות ולחזק את המחלקה מחדש", אומר ד"גלילי. ד"ר גלילי עסק במשך שנתיים במחקר מתקדם בבית חולים "מיו קליניק" בארה"ב, ולאחר ההתמחות בכרמל הוא עבד במקביל במחלקת כלי דם בבית חולים פוריה ובמחלקה בכרמל.

בשנת 2013 קיבל לידיו את ניהול מחלקת כלי דם בבית חולים הילל יפה שבחדרה. שם קידם ד"ר גלילי את המקום מיחידה למחלקה המוכרת להתמחות ופעל לקידום הטיפולים האנדווסקולריים במיוחד במיפרצות האורטה.

"אני מאמין שעל ידי חיזוק כוח האדם המקצועי נוכל על פי מסורת כלי דם בכרמל, לחדש ולהצעיד קדימה את המחלקה ולתת למטופלים שלנו את מיטב ומגוון הטיפולים הקיימים בכירורגיית כלי דם, תוך דגש על הקשר החזק עם הקהילה במרחב" אומר ד"ר גלילי.

המחלקה בכרמל בניהולו של ד"ר גלילי מספקת שירותי מרפאות חוץ בקהילה, עם רופאי המחלקה במרפאות במרכז חורב ובמרכז זבולון. בימים אלו נבדקת האפשרות להרחיב את השירות גם לאזור הגליל סכנין וכרמיאל.

המחלקה מספקת את כל מגוון השירותים בתחום כלי הדם החל מניתוחי עורקי רגליים, ניתוחי אורטה ועוד. בתהליכי העבודה לשנת 2018 מכין ד"ר גלילי שירות חדש בתחום רפואת הורידים שעד היום לא היה בכרמל, ומתוכננת מרפאת ורידים ומרכז טיפולי ורידים בגלי רדיו במסגרת מכון מור.

צוות המחלקה בכרמל מונה כיום 6 רופאים מומחים ומתמחים. ומנהלת הסיעוד המוכשרת של המחלקה היא האחות שולי בן הרוש מהוותיקות והמצוינות שבכרמל.

בשעות הפנאי אוהב ד"ר גלילי טיולים ברחבי הארץ ולאחרונה טייל בנצרת ובגליל. הוא מגיע ברגל מוקדם לבית החולים ונהנה מהאוויר והנוף המשכרים של הכרמל והים. "כבר מגן הילדים ידעתי שאני רוצה להיות רופא, תמיד עניין אותי תחום המחקר ובעיקר הרצון והצורך לעזור לאנשים" אומר ד"ר גלילי.

"המחלקה עובדת בממשקים טובים עם מחלקות בית החולים כמו ניתוחי חזה ונוירולוגיה ומעניקה שירות פנים מעולה בתוך בית החולים. המטרה שלי היא להעמיד ולייצב את המחלקה להגדיל את מגוון השירותים ולצאת עם מומחי המחלקה אל הקהילה. יש למחלקת כלי דם בכרמל גנטיקה מצוינת ואני בטוח שהיא תחזור ותמשיך להוביל כמו עד היום". מסכם ד"ר עופר גלילי מנהלה חדש של המחלקה.

 

 

בצילום – ד"ר עופר גלילי מנהל כלי דם כרמל – צילום אלי דדון

* התמונות חופשיות מזכויות שימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית