כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 14.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

ערב בריאות ייחודי לנשים שרוצות ללדת בכרמל - הרצאת יולדות בקהילה

זה שנשים רוצות ואוהבות ללדת בביה"ח כרמל זה כבר ידוע, אבל מה עושים אם אלו שעדיין לא שמעו על כל החידושים האחרונים ועל יתרונות הלידה בכרמל?

צוות כרמל בהרצאה בפני פורום הנשים

​נשים ויולדות

זה שנשים רוצות ואוהבות ללדת בביה"ח כרמל זה כבר ידוע, אבל מה עושים אם אלו שעדיין לא שמעו על כל החידושים האחרונים ועל יתרונות הלידה בכרמל ? כדי להגיע לאותן לנשים לעדכן אותן בכל החידושים האחרונים בתחום ההיריון והלידה וגם לעזור להן בקידום בריאות בכלל, יזמה ד"ר ליעד ורדי מנהלת המרפאה בקרית שמואל ערב בריאות ייחודי לנשים.

ד"ר ורדי פתחה את הערב בסקירה על השירותים המיוחדים במרפאה בתחום קידום הבריאות. על קבוצת הליכה, סדנאות להרזיה "כללית דיאט" שירותי תזונה ודיאטה הקבועים במרפאה ועוד.

צוות האחיות מחטיבת המיילדות מביה"ח כרמל הפליא בהרצאתו ובהסבריו לקהל הרב שהגיע על החידושים האחרונים המתרחשים בעולם המיילדות בכרמל כמו: חדרי הלידה החדישים והנוחים במיוחד, פגיה חדשה ומורחבת שזכתה זו הפעם השלישית ברציפות בתואר הפגייה הטובה ביותר בישראל. חדר ניתוח ייעודי בתוך קומת חדרי הלידה המאפשר במקרה הצורך ניתוח מהיר לטובת היולדת והיילוד מבלי לרוץ אחר חדר ניתוח פנוי בבית החולים. מזנון בוקר בסגנון בית מלון בכל ארוחת בוקר במחלקת יולדות. אפשרויות לביות מלא לאם ולתינוק, יחס אישי, שירות מלונאי ברמה גבוהה ועוד שירותים רבים לנוחות היולדת ובן זוגה. יועצת ההנקה של כרמל טלי בן ארי הרחיבה בנושא יתרונות ההנקה. האחיות מירב פינקלשטיין מנהלת הסיעוד במחלקת יולדות וסגניתה סופי ג'מפלסון הסבירו על השירותים המיוחדים במחלקת יולדות. האחות צופיה ציגלוב עדכנה על כל תחום ההיריון בסיכון אותו היא מנהלת בתחום הסיעוד בכרמל . והמיילדת  ענת רובינשטיין סיפרה על חוויות ומה צריך וכדאי להביא לחדר הלידה . כל הצוות הנרחב מכרמל ענה בסבלנות רבה על כל שאלות הקהל

את הצוות הסיעוד ליוותה קרן מרום מנהלת השירות בכרמל שסיפרה לנשות הקריה  על חווית השירות המיוחדת המתרחשת מדיי יום במערך המיילדות בכרמל.

פרט לצוות כרמל הדגימה מאמנת הכושר ליאת טרושקין על כל הקהל תרגלי התעמלות לאחר לידה והסבירה על חשיבות הפעילות הגופנית היומיומית בכלל. את הערב חתמה רחל רוט שהעבירה סדנת סטיילינג חווייתית עם טיפים נהדרים לכל נשות הכנס.

"אנו רואים חשיבות רבה בחיבור האמיתי בין בית חולים כרמל לקהילה ולמשפחת כללית אמרה מנהלת השירות בכרמל קרן מרום. יש לנו בכרמל יתרונות רבים וייחודיים לנשים ואנו רוצים להנגיש את השירותים והידע לטובת כולם".

 

בצילום – צוות כרמל בהרצאה בפני פורום הנשים – צילום ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית