כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 28.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

3 סגני מנהלי מחלקות התכבדו במינויים החדשים

והם מצטרפים לכוח הניהולי המוביל של כרמל. ד"ר פאדי חזאן מונה כסגן מנהל המחלקה האורתופדית. ד"ר עדי קיברי מונתה כסגנית מנהל המחלקה הפנימית ב', וד"ר שי בלאג מונה כסגן מנהל המחלקה הפנימית א'

הסגנים החדשים בכרמל

​סגנים חדשים

סדרת מינויים מוצלחים נערכה בביה"ח כרמל. 3 סגני מנהלי מחלקות התכבדו במינויים החדשים  והם מצטרפים לכוח הניהולי המוביל של כרמל. ד"ר פאדי חזאן מונה כסגן מנהל המחלקה האורתופדית. ד"ר עדי קיברי מונתה כסגנית מנהל המחלקה הפנימית ב', וד"ר שי בלאג מונה כסגן מנהל המחלקה הפנימית א'.

בטכס מרגש בהנהלת ביה"ח העניק מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג את תעודות המינוי לסגנים החדשים ואמר, " בעולם הניהולי המורכב כיום, תפקיד הסגן הינו חשוב ביותר . סביבת הניהול הופכת למורכבת יותר ישנם דרישות רבות ממשרד הבריאות והכל נמדד. התהליכים מורכבים יותר וקשה למנהל המחלקה לשאת בעול הניהול לבדו ".

ד"ר זאב גולדיק יו"ר ועד הרופאים בכרמל אמר כי בחירת הסגנים היא מדויקת וכי מדובר באנשים וברופאים הטובים ביותר." כסגנים יש לכם מחויבות לא פשוטה ואני מאחל לכם הצלחה רבה" ברך ד"ר גולדיק.

ד"ר בני ברנפלד מנהל המחלקה האורתופדית שבגיל 37 מונה לסגן מנהל המחלקה הצעיר ביותר בישראל, ברך את סגנו החדש ד"ר חזאן ואמר כי מדובר בבחירה הנכונה." ד"ר חזאן התחיל אצלי את ההתמחות בכרמל, כבר 11 שנה הוא משרת בנאמנות ובמקצועיות את המחלקה והמינוי בהחלט מגיע לו". ד"ר חזאן הודה על הבחירה ואמר,  " אני אעשה הכל כדי לקדם את המחלקה. המינוי הוא עוד תמריץ שמעריכים את העבודה שלנו, אני מודה לכם ולד"ר ברנפלד על האמון שאתם נותנים בי ". החטיבה הגדולה ביותר בכרמל החטיבה הפנימית התחזקה במינוי 2 סגנים חדשים במחלקות הפנימיות. ד"ר סמיר קאסם מנהל המחלקה פנימית א'  אמר כי החטיבה התברכה ב 2 סגנים מעולים וכי הם ממשיכים ומובילים את הקו כי החולה במרכז. " שני הסגנים בחטיבה הפנימית שנבחרו מהווים מצפן עבור המתמחים. אצלנו  במחלקות הפנימיות יחסי הגומלין בין המחלקות הפנימיות הם מצוינים, ואני מברך אותם על המינוי". אמר ד"ר קאסם.

ד"ר שי כהן מנהל פנימית ב' אמר כי מבחינתו המינוי של ד"ר קיברי כסגניתו הוא הגשמת חלום.     " יש בד"ר קיברי את הרוח הניהולית הנכונה אני רואה בה שותפה לדרך והיא משלימה אותי בהרבה דברים". ד"ר קיברי אמרה כי מבחינתה מדובר בזכות גדולה . " להיות ולטפל בחולים קשים ולחנוך את המתמחים החדשים זאת שליחות גדולה עבורי. יש לי המון תוכניות להגשים וכיף לי בכרמל ". ד"ר שי בלאג שמונה לסגנו של ד"ר קאסם אמר כי הוא שמח להיות יד ימינו של ד"ר קאסם וכי הוא יעשה הכל להצלחת תפקידו כסגן ולהצלחת המחלקה.

מנהל משאבי אנוש אהוד פקלר חילק למנהלים החדשים את כרטיסי העובד עם המינויים החדשים וכולם הרימו כוס לחיים וברכו את הסגנים החדשים בדרכם החדשה.

" להיות סגנים זה לא רק טייטל זאת אחריות כבדה ואתם האנשים הנכונים מבחינתנו למשימה ולתפקיד. כולנו מאחלים לכם את כל ההצלחות ".  סיכם וברך את המצטיינים מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג.

 

בצילום – הסגנים החדשים בכרמל – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית