כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 22.06.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

יום גיבוש במחלקה הנוירולוגית

המחלקה הנוירולוגית של ביה"ח כרמל בניהולו של ד"ר איתן אוריאל יצאו לגיבוש מחזק בטבע הירוק של הגליל.

יום גיבוש במחלקה הנוירולוגית

גיבוש נוירולוגי​

המחלקה הנוירולוגית של ביה"ח כרמל בניהולו של ד"ר איתן אוריאל יצאו לגיבוש מחזק בטבע הירוק של הגליל.

את היום הם פתחו בסיור ריחני במיוחד בחוות התבלינים שביסוד המעלה, שם אכלו ארוחת בוקר והעשירו את הידע בהרצאה מעניינת במיוחד על סוגי התבלינים וחשיבותם מבחינה רפואית.

הצוות הרפואי הנוירולוגי של כרמל צעד בביטחה בתוך המים הקרים של עין טינה והתרשם מהנוף הירוק והמהמם שבעין המים. כדי להירגע הם פתחו אוהל בדואי צבעוני בכפר סאלמה שם במסגרת החוויה הבדואית שמע צוות המחלקה הרצאה על המקום הם פתחו אוזניים לצלילי מוסיקה בדואית אותנטית וכמובן אכלו ארוחת צהריים עשירה ומפנקת.

את יום הגיבוש המוצלח הפיקו וארגנו אילנה אליהו מנהלת הסיעוד המחלקתית, איריס בדיאן מזכירת המחלקה ,ד"ר אוריאל וד"ר סיוון בלוך. בגיבוש השתתפו רופאים מהמחלקה בביה"ח וממרפאות הקהילה זבולון לין ומרפאה מקצועית בעכו, אחים ואחיות כוח עזר, העו"סית המחלקתית ומזכירות המחלקה. מנהלת הסיעוד המוכשרת של המחלקה אילנה אליהו אמרה כי "זה היה יום גיבוש מצוין, פתאום כל הצוות נפתח פרח והתחבר אחד לשני. "אנחנו מחלקה מגובשת ביום יום והגיבוש הזה גיבש את כולנו עוד יותר ונתן לנו כוח להמשיך בעבודה המסורה שלנו לטובת המטופלים שלנו בביה"ח כרמל".

 

בצילום – נוירולוגית כרמל מתגבשת – צילום ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית