כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 12.11.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר נמר חלבי מונה לתפקיד רופא מומחה במחלקה הפנימית א'

"זו הגשמת חלום מבחינתי. עם כל הקושי והלחץ שבעבודה בפנימיות אין ספק כי כאן בכרמל נמצאת המחלקה הפנימית הטובה ביותר בארץ" אמר ד"ר חלבי בארוע הענקת המינוי.

מנהל המחלקה ד"ר קאסם וסגנו עם ד"ר רונזה וד"ר חלבי

מתקדמים בפנימית כרמל

הוא למד רפואה בסוריה במשך 6 שנים ואת הסטאז' שלו הוא עשה בבית החולים כרמל.

בשנת 2012 הוא נבחר כסטז'ר מצטיין והמשיך להצטיין לאורך כל הדרך.

החודש הוא התחתן ואת אחת המתנות הכי טובות הוא קיבל השבוע מידיו של מנהל המחלקה.

ד"ר נמר חלבי מונה ונכנס לתפקיד רופא מומחה במחלקה הפנימית א' והוא יחליף בתפקידו את ד"ר רונזה נג'אר שמתקדמת ל- "התמחות על" בתחום הראומטולוגיה.

באירוע מרגש ובנוכחות מלאה של כל צוות המחלקה רופאים ואחיות העניק מנהל המחלקה ד"ר סמיר קאסם לד"ר חלבי את שלט הדלת החדש לחדרו כרופא בכיר ונפרד בברכות חמות מד"ר רונזה.

"אני גאה במחלקה הפנימית שלנו בכרמל, וגאה מאוד בצוות הרופאים המיוחד והמקצועי שאנו מגדלים כאן בהצלחה" אמר ד"ר קאסם.

ד"ר רונזה שגדלה והתפתחה כאן במחלקה היא רופאה מקצועית ומקצוענית בעלת אופי ואנושיות מיוחדים ואני מברך אותה על המעבר להתמחות ומאחל לה את מלוא ההצלחה. ד"ר נמר שגדל גם הוא במחלקה הינו בעל כישרון וראיה קלינית מצוינת והוא בהחלט ראוי לקידום המקצועי ולשמש כרופא בכיר במחלקה". ברך ד"ר קאסם.

לאירוע המכובד הגיעו גם סגנו של ד"ר קאסם ד"ר שי באלג ומנהלי הסיעוד המחלקתיים, אינה לוין והאח שבאט שבאט. ד"ר רונזה הודתה במילים נרגשות לכל הצוות שבא להיפרד ממנה ואמרה כי התקופה במחלקה הפנימית בכרמל היתה עבורה אחת התקופות היפות והמיוחדות בחייה.

"למדתי כאן המון במחלקה, המחלקה היתה כמו בית בשבילי אמרה ד"ר רונזה באתי בכל בוקר עם חיוך גדול ונשארתי עם החיוך עד סוף היום. אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם על כך".

ד"ר רונזה חילקה שי אישי לכל אחד מאנשי הצוות ונפרדה מהם בחיבוקים ודמעות.

סגן מנהל המחלקה ד"ר באלג שהוא מתברר גם צייר חובב אבל מאוד מקצועי העניק לה יחד עם מנהל המחלקה ציור ממוסגר עם הקדשה אישית בשם המחלקה.

ד"ר חלבי הודה לכל המברכים ואמר כי מבחינתו זו הגשמת חלום. "עם כל הקושי והלחץ שבעבודה בפנימיות אין ספק כי כאן בכרמל נמצאת המחלקה הפנימית הטובה ביותר בארץ".

מנהל המחלקה ד"ר קאסם הודה לכל המשתתפים באירוע סיכם ואמר, "בעודי סטאג'ר בבית חולים "הדסה" בירושלים שמעתי על מחלקה פנימית א' שנחשבת ל- "הכתר" שבפנימיות בצפון ואף בארץ בניהולו של פרופ' ביטרמן. כתר שבנוי מאנשי צוות רפואי ופרא-רפואי נפלאים בעלי לב של זהב. לפני 4 שנים ירשתי את הכתר של ניהול המחלקה ואתם כל אחת ואחד מכם אתם היהלומים שבכתר. אתם אלו שעוזרים לי לשדרג את המחלקה ואני גאה ושמח בהצלחתכם לטובת הטיפול הטוב והאיכותי ביותר במטופלים שלנו".בצילום – מנהל המחלקה ד"ר קאסם וסגנו עם ד"ר רונזה וד"ר חלבי – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית