כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 10.07.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

מזל טוב לסימה הבר המזכירה הרפואית הנבחרת

את סימה הפתיעו קרן מרום מנהלת השירות סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל וסגנה יעקב שוורץ האחראי על תחום המנהל בתעודת גביע החודש ובמתנה מפנקת

זוכת גביע כרמל סימה הבר וצוות ההנהלה

​גביע החודש

היא תמיד מחייכת מקבלת את כולם בסבר פנים יפות וגאה במקום עבודתה בבית החולים כרמל

תגידו מזל טוב לסימה הבר המזכירה הרפואית הנבחרת שזכתה בגביע החודש של בית החולים.

את סימה הפתיעו קרן מרום מנהלת השירות סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל וסגנה יעקב שוורץ האחראי על תחום המנהל  בתעודת גביע החודש ובמתנה מפנקת.

בשנה וחצי האחרונות משמשת סימה כמזכירה מחליפה בכמעט כל מחלקות בית החולים.

העבודה כמזכירה מחליפה דורשת המון מיומנות וידע המצריך השתלבות מהירה במקום חדש ומול צוותים חדשים.

" מבחינתי מזכירה רפואית טובה זה לקום כל בוקר בחיוך אמיתי , לחייך למטופלים שלי ולתת להם את השירות הכי טוב שאפשר אומרת סימה, הייעוד שלי זה לעזור ולשרת אנשים  ככל שניתן "

סימה הבר בת 39 נשואה ואמא לניר בן 12 לינוי בת 9 ונועם בן 5 והיא גרה ברמות רמז בחיפה

סימה נולדה בחיפה למדה באורט וכבר בצבא התחברה מאהבה לעולם הרפואה  והיתה מזכירה רפואית בביה"ח תל השומר. מיד לאחר השחרור מצה"ל בשנת 99 היא הגיע לכרמל ומאז במשך  17 שנה ברציפות ונאמנות היא בבית החולים כרמל כמזכירה רפואית.

שלומית אלזון מנהלת הרשומות הרפואיות וגם אחראית על המזכירות הרפואיות בכרמל מספרת כי סימה היא בהחלט מהמזכירות הטובות ומוכשרות של ביה"ח כרמל.

" כל שיבוץ שסימה קיבלה היא תמיד ביצעה אותו על הצד הטוב ביותר, מספרת שלומית. מזכירה מחליפה זאת עבודה לא קלה בכלל, הצוות המחלקתי מצפה שתעשי את אותה עבודה כמו המזכירה שהחלפת. צריך ללמוד ולדעת לקבל ביקורת של הצוות וביקורת של החולים ולעמוד בחזית המחלקה וזה ממש לא קל.

סימה מאוד שירותית למטופלים עם חן וקבלת פנים מוארת. יש לה סקרנות טבעית והיא חוקרת ויורדת לעומק הדברים עד שהיא מבינה אותם לעומק. היא חרוצה ומסורה לעבודה ולא נבהלת מהרבה עבודה מסכמת שלומית אלזון.

עם כניסתה לכרמל עבדה סימה במחלקת נשים ולאחר מספר שנים עברה למחלקות לוגיסטיקה אורולוגיה ואורתופדיה. בשנה וחצי האחרונות היא בתפקיד התובעני והחשוב של מזכירה מחליפה.

" הופתעתי מהזכייה ומאוד התרגשתי מספרת סימה. בית חולים כרמל זה הבית השני שני מאז הצבא אני כאן יש לי המון חברות וחברים אני מקבלת המון תמיכה ואנחנו קבוצה מאוד מחוברת ומגובשת ואני ממש שמחה ומודה על הזכייה זה ממש כיף גדול " .

 

בצילום  - זוכת גביע כרמל סימה הבר וצוות ההנהלה – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית