כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 28.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

שמחה ואור במחלקת הילדים של ביה"ח כרמל

עשרות תלמידים, חברות ציבוריות ועמותות הציפו השבוע בשמחה ובאור את מחלקת הילדים של ביה"ח כרמל. הם הגיעו עם סופגניות מתוקות ממתקים רבים והמון שמחה בלב

כיתת ילדי כרמל מלאה בפעילות לחנוכה

​שמח ומואר בכרמל

עשרות תלמידים, חברות ציבוריות ועמותות הציפו השבוע בשמחה ובאור את מחלקת הילדים של ביה"ח כרמל. הם הגיעו עם סופגניות מתוקות ממתקים רבים והמון שמחה בלב. היו שם פעילים מאגודת הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה, תלמידי ביה"ס הריאלי, נציגי חברת מלח הארץ בשיתוף עמותת הידידים של ביה"ח, עובדי רכבת ישראל, עובדי בנק לאומי, עמותת אורי, ארגון הקופים הירוקים של אוהדי מכבי חיפה, נציגי ושחקני הפועל חיפה ועוד ארגונים רבים שבאו לשמח את הילדים המאושפזים בכרמל.

בין מגוון המתנות וההפתעות בלטו במסיבת חנוכה מיוחדת שארגנו במחלקת הילדים  שלוחי חב"ד הרב מנחם ורחלי דרייפוס שחגגו לילדים מסיבת חג חנוכה שמחה ומגוונת במיוחד. " קשה היה להישאר אדיש מול החיוך המתוק של הילדים כשביד אחד מחוברים לעירוי  וביד השנייה הם אוחזים במכחול מדבקות נצנצים  מקשטים חנוכייה ורוקדים לקול שירי חנוכה שהתנגנו ברקע,  מספר שליח חב"ד לכרמל הרב מנחם דרייפוס.

מרגש היה לראות את הילדים השוהים במחלקה שוכחים לכמה שעות היכן הם נמצאים וכמו שאר חבריהם נהנים במסיבת חנוכה" . אורלי אמא של אורי שמטופל במחלקת הילדים בכרמל מספרת " אורי מאושפז במחלקה כבר  3 שבועות עקב דלקת חריפה, כאשר הגיע חג החנוכה קצת הייתי עצובה בשבילו על ש"הפסיד" את המסיבה המסורתית יחד עם כל חבריו בכיתה. אבל היום במסיבה בכיתת הילדים בכרמל, כשראיתי את העיניים שלו נוצצות מאושר ידעתי שאורי "הרוויח" מסיבה ייחודית תודה רבה לכם גרמתם לאורי ולשאר הילדים הרבה רגעים מאושרים ומוארים. אני מבקשת גם להודות לרב המרכז הרפואי הרב מאיר אינדיק ולמחלקת דת וכשרות שבכל פנייה נענים מיד ומסייעים לרווחת כל המאושפזים ובני משפחתם , תודה לצוות הרפואי המסור שדואג תמיד שהילדים ירגישו טוב ויהיו שמחים ותודה מיוחדת לגב' סיגל שמעוני מנהלת הסיעוד במחלקת הילדים על הנתינה האינסופית וההשקעה שלה בילדים ". לפי המלצות שר הבריאות הרב  יעקב ליצמן שלא לחלק סופגניות השנה עקב בעיות בריאותיות בסיום המסיבה קיבל כל ילד "דמי חנוכה" מתוקים מטבע שוקולד עם איחול מיוחד של החלמה מהירה.

תודה מיוחדת  למתנדבות המדריכות המסורות שירה ובת שבע שמפעילות את הקייטנה במשך כל זמן חופשת החנוכה.  מבחינתם חיוך אחד קטן של ילד שווה את הכל.

מי שסייעה בריכוז והפקת כל הביקורים בהצלחה רבה היא שירלי נס מזכירת מנהל מחלקת הילדים בכרמל פרופ' גיורא פילר.

 

בצילום – כיתת ילדי כרמל מלאה בפעילות לחנוכה – צילום ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית