כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 25.07.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מצטיינות מעבדות בית חולים כרמל

נעמי לינדנפלד מהמעבדה להמטולוגיה וסבטלנה לופטינסקי ממעבדת הכימיה בבית החולים כרמל הן מצטיינות מעבדות ביה"ח לרבעון הנוכחי של השנה.

מצטיינות מעבדות בית חולים כרמל

מצטיינים בכרמל

באירוע מרגש בחדר הישיבות של מעבדות בית החולים העניקה מנהלת המעבדות ד"ר דינה פרין שכטר עם מנהלות המעבדות שלצידה את תעודות ההוקרה והשי לעובדות המעבדה המצטיינות. את האירוע כיבדה בנוכחותה המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל סיגל זומר. בדברי הברכה למצטיינות אמרה ד"ר פרין שכטר ."נעמי לינדנפלד, עובדת ותיקה ומקצועית מאוד,  שהמשיכה להתקדם תוך כדי עבודה ולמדה את השיטות המתקדמות ביותר בהמטולוגיה מולקולארית. נעמי נושאת היום על שכמה את כל הדיאגנוסטיקה המולקולארית במעבדה ואף הכשירה דור עובדים חדש. למרות שנות עבודה רבות בתחום, נעמי לא איבדה את העניין והסקרנות והמשיכה להשקיע וללמוד כדי להישאר בתחום שמתחדש במהירות. נעמי היא עובדת בעלת ראש גדול, לוקחת אחריות אישית בכל תחום שבו היא מעורבת. מקדישה מזמנה הפנוי ובעלת נכונות לפתור בעיות בלתי צפויות בעבודה בכל עת.

בעלת יחסי אנוש מצוינים עם כל אנשי הצוות, מעורבת באופן עמוק גם בניהול הצוות ובארגון העבודה במעבדה. רגישה לצרכים של כולם ומנסה ליישב בהגינות וביושר בין צרכי העבודה לצרכים האישיים של כל אחד. על עבודתה המצוינת, מעורבותה, תרומתה לארגון הצוות ולהכשרת דור ההמשך, היא ראויה להכרה מצד המוסד.

על המצטיינת סבטלנה לופטינסקי אמרה ד"ר פרין מנהלת המעבדות, כי סבטלנה עובדת במעבדה לכימיה וגם אחראית איכות של המעבדות בבית חולים כרמל. היא מקצועית, מסודרת, מדויקת בעלת יחסי אנוש מצוינים.  

סבטלנה הצטרפה למעבדה לכימיה ב-2013 והביאה אתה ניסיון של 20 שנות עבודה שצברה במעבדות של קופת חולים מאוחדת. בזמן הקצר הצליחה סבטלנה להשתלב גם בעבודה רוטינית וגם בנושא איכות במעבדה. בשנים האחרונות חל שינוי גדול מאוד בדרישות לבקרת איכות במעבדה, הוקם גוף המבקר, שונו תהליכי העבודה והוספו מטלות רבות. המשימות והמטלות החדשות גרמו לקושי רב בצוות העובדים ונדרש שינוי בתהליכי העבודה. בעזרתה של סבטלנה, שהשקיעה זמן ומאמץ בשיפור תהליכי ונהלי העבודה, נתנה דוגמא אישית וגם הסבירה את חשיבות השינוי לכול אחד מהעובדים, הצלחנו ליישם את כול הדרישות החדשות והעלנו בצורה משמעותית את רמת האיכות במעבדה לכימיה. השינויים שעשינו עזרו לנו לעבור בהצלחה את מבדק האקרדיטציה ומבדק איזו.

כל עובדי ומנהלי המעבדות הרימו כוסית  לחיי המצטיינות ואיחלו להם בהצלחה רבה.

 

בצילום – העובדות המצטיינות עם מנהלי כרמל – צילום מעבדות כרמל
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית