כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.08.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר קובי דיקשטיין מונה למנהל היחידה לאנדוסקופיה פולשנית בבית חולים כרמל

"החזון שלי הוא לתת פתרון רב תחומי בזמינות טובה תוך שיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים הרפואיים והמקצועיים בבית החולים ובקהילה" אומר ד"ר דיקשטיין.

בצילום – ד"ר דיקשטיין עם מנהל מכון ד"ר סגול והנהלת כרמל – צילום אלי דדון

מינוי מוצלח בגסטרו כרמל

בטקס בהנהלת בית החולים ובנוכחות מנהל מכון הגסטרו בכרמל ובמרחב ד"ר אורי סגול הוענק לד"ר קובי דיקשטיין כתב מינוי חדש כמנהל היחידה לאנדוסקופיה פולשנית .

במסגרת תפקידו כמנהל היחידה יהיה אחראי ד"ר דיקשטיין  על תחום הפעולות האנדוסקופיות של דרכי מרה ולבלב הכוללות בדיקות אולטרסאונד אנדוסקופי ו-ERCP.

ד"ר קובי דיקשטיין בן 45 יליד חיפה למד רפואה בהדסה ירושלים, בעל שתי התמחויות, ברפואה פנימית ובגסטרו מבית החולים כרמל. ובנוסף "התמחות על" בתחום הגסטרו ואנדוסקופיה מביה"ח בבוסטון בארה"ב.

ד"ר דיקשטיין מעדכן כי באמצעות האולטרסאונד האנדוסקופי ניתן לנקז ציסטות, להוריד נגעים וגידולים, להוציא אבנים מדרכי מרה ולקחת דגימות. ע"י האנדוסקופ המעביר באמצעות סיב אופטי ומצלמה משוכללת את צילומי פנים דרכי העיכול ניתן לאבחן ולטפל בנגעים שפירים וממאירים של הלבלב ודרכי המרה. 

מנהל מכון הגסטרו בכרמל ד"ר אורי סגול ברך במהלך האירוע את ד"ר דיקשטיין על המינוי ואמר, "אין ראוי מימך למינוי, עם הלהט בעשייה שלך אני בטוח כי תוביל את המכון למחוזות טובים ומוצלחים. אני גאה שותף ושמח על המינוי המוצלח שלך".

במכון הגסטרו של כרמל נערכים מאות בדיקות אולטרסאונד אנדוסקופי ו-ERCP בכל שנה והמספרים ואיכות הבדיקות נמצאים במגמת עליה מתמדת.

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג העניק לד"ר דיקשטיין את כתב המינוי החדש, ברך אותו ואמר "אתה מצטרף לנבחרת מצוינת של צוות מכון הגסטרו בכרמל, נבחרת של אנשים מצוינים אנושית ומקצועית. יש לך דרייב ואהבה למקצוע ובוערת בך התשוקה לעשות תמיד יותר. אני מברך אותך ומאחל לך הצלחה רבה".

ד"ר דיקשטיין הודה לכל המברכים ואמר, "אני שמח שנשארתי בכרמל, המכון שלנו מתקדם בנפח ובאיכות פעילות. השדרוג מסביב מאוד חשוב עם רופאים מומחים במגוון תחומים כמו בתחומי הכירורגיה הקולורקטלית וניתוחי כבד. הייחוד שלנו במכון הוא בסוג של קניון ומערך שלם עם דיונים מקצועיים משותפים של גסטרו, אונקולוגיה, כירורגיה ורדיולוגיה המסתכלים בראיה הוליסטית על החולה. זה מקדם ומביא את כולנו קדימה לטובת רפואה איכותית ומותאמת יותר למטופל שלנו".

 

בצילום – ד"ר דיקשטיין עם מנהל מכון ד"ר סגול והנהלת כרמל – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית