כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 13.08.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר חיים כצבמן מונה למנהל יחידת כף היד בבית החולים כרמל

בטכס הענקת המינוי אמר ד"ר כצבמן "המטרה שלנו היא לתת טיפול מהיר ואיכותי לכל המטופלים הזקוקים, והחזון שלי הוא להפוך את היחידה למובילה בצפון".

ד"ר חיים כצבמן מונה למנהל יחידת כף היד

לוחצים יד חדשה

מינוי חדש ומוצלח בבית החולים כרמל. ד"ר חיים כצבמן מונה למנהל יחידת כף היד במחלקה האורתופדית בבית החולים כרמל. בטכס מרגש בלשכת הנהלת בית החולים העניקו מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ומנהל המחלקה האורתופדית ד"ר בני ברנפלד לד"ר כצבמן את כתב המינוי הרשמי.

מנהל משאבי אנוש של כרמל מר אהוד פקלר העניק לד"ר כצבמן את כרטיס העובד החדש שלו עם תוארו החדש כמנהל היחידה וספר מתנה.

ד"ר חיים קצבמן נולד בסיביר שברוסיה למד רפואה בסיביר ועלה לישראל ב- 97 לעיר חיפה. הוא התחיל סטאז' והתמחות באורתופדיה כללית וב- 2006 עשה "התמחות על" בכירורגית כף יד בתל השומר. הוא חזר לבית החולים כרמל וריכז את תחום כף יד. ד"ר כצבמן עדכן כי "ביחידה ובמחלקה אנו נתקלים בבעיות של טראומה מחלות ניוונית ומחלות דלקתיות. אנחנו מטפלים בכל הגילאים מתינוקות ועד קשישים כולל בעיות מולדות. המטרה שלנו היא לתת טיפול מהיר ואיכותי לכל המטופלים הזקוקים, והחזון שלי הוא להפוך את היחידה למובילה בצפון".

בטכס הענקת המינוי ברך סגן מנהל ביה"ח ד"ר רוני דיוקמן את ד"ר כצבמן ואמר, "ד"ר קצבמן גדל בכרמל והיחידה שאתה מנהל כיום מוכרת להתמחות ולרוטציה. המטרה שלנו היא לשמר את מה שהיה ולשפר ולהשיג יותר מזה, אנחנו בטוחים שאתך נצליח ביחד".

מנהל המחלקה האורתופדית ד"ר ברנפלד אמר, "יש לי נחת מאוד גדולה אני גאה בד"ר כצבמן, הוא מקצוען יוצא מן הכלל יודע לנתח כמו שצריך, וכירורג מעולה. ד"ר כצבמן  אנושי חבר וחרוץ ואין לו שעון הוא מגיע בכל שעה ובכל בקשה לסיוע. יש לו אהבה לחולה ואני מאחל לו הצלחה רבה", אמר ד"ר ברנפלד.

נציג ועד הרופאים ד"ר זאב גולדיק אמר כי אפשר וצריך לפתח את תחום כף היד, "זה תענוג לעבוד עם ד"ר קצבמן וכולנו נעזור לו ולנו להצליח בגדול".

מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר כצבמן ואמר לו, "אנחנו מאוד שמחים שאתה אתנו, זה נכון ומתאים למחלקה ולבית החולים, אנו מאמינים שאתה יכול לקחת את היחידה קדימה יש לך המון רצון ויכולת אנו מאמינים בך ומאחלים לך הצלחה מכל הלב. ד"ר כצבמן הודה לכל המברכים ואמר, "תודה לכולכם על המילים החמות אשתדל לשמור על הרמה אנושית ומקצועית, אני רוצה להתקדם להתפתח להשיג טובים למחלקה ולהיות מרכז מוביל בצפון בתחום כירורגיית כף היד".

יחידת כף היד של כרמל מבצעת כ- 600 ניתוחים בשנה בבית החולים כרמל ובמרכז רפואי לין וחולק את היחידה עם ד"ר כצבמן ד"ר סאמר מחולה.

 

 

בצילום – הנהלת כרמל וד"ר כצבמן בטקס ההענקה – צילום אלי דדון 
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית