כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.08.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

צוות מכון הדימות והרנטגן של כרמל ביום גיבוש והתרעננות

הם אחראים על אחד מהמוקדים המרכזיים באבחון בבית החולים כרמל והעבודה שלהם היא קריטית וחשובה.

צוות דימות ביה"ח כרמל מתגבש

​דימות כרמל בשטח

צוות מכון הדימות והרנטגן של כרמל עזב את מכשירי הסיטי והאולטראסאונד ויצא ליום גיבוש והתרעננות.

את הבוקר פתח צוות הרנטגן בבית הבד גאהשן שם צפו ולמדו כיצד מכינים שמן זית טחינה וסבונים משמן גולמי הם אכלו ארוחת בוקר על בסיס פיתות זעתר לבנה טחינה ושמן זית כמובן.

כדי גם להשכיל הם שמעו הרצאה מרתקת של ד"ר עמית הדרי רופא מתמחה במכון הדימות על הפילוסופיה של החיים והמוות. הם המשיכו משם בדרך נוף סובב כנרת ועשו מסלול רגלי בבית ציידה מעל מעלה גמלא.

גם בשמורת גמלא הם עשו סיור עם תצפית לעיר העתיקה שמורת הנשרים הגדולה בישראל ותצפית למפל האיתן המפל הגבוה בארץ. ד"ר גלית דיכטרמן סגנית מנהל מכון הדימות ריתקה את העובדים בהרצאה על הדימות בראי ההיסטוריה ולאחריה יצאו כולם לסבב טעימות ביקבי רמת הגולן לגמו קצת יין גלילי מתוק וצפו בחיזיון אור קולי על קצרין והרמה. את היום הגדוש הם סגרו בארוחת צהריים מלאת בשרים טעימה ומפנקת .

" זה היה יום מאורגן למופת מגבש ומחזק אמר מנחם פאר הרנטגנאי הראשי של כרמל. צוות מכוני הדימות של כרמל מכון האיזוטופים, הסיטי האולטראסאונד וכל מכוני הרנטגן הינם צוות איכותי ומיוחד. זאת היתה הזדמנות נהדרת לחבר ולהפגיש את כולם והיה מוצלח מאוד ".

 את היום המוצלח הפיקה בכישרון רב טכנאית הרנטגן הותיקה שרה פלד.

בצילום – צוות דימות ביה"ח כרמל מתגבש – צילום מנחם פאר ודוברות כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית