כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 31.08.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

חגיגת עליית הילדים הקטנים לכיתה א' ובר ובת המצווה של בני העשרה

לחגיגת המפגש הגיעו ילדי כיתה א' ובני מצווה עם הוריהם מכל קשת עובדי כרמל. היו שם רופאים ואחיות, מזכירות, עובדי מנהלה ומשק, עובדי מעבדות ומכונים, עובדים פארה רפואיים ועוד

האחות אלה ממחלקת כלי דם בכרמל עם הבת ליאן בחגיגה

עשרות ילדים שמחים ומאושרים הגיעו עם הוריהם, עובדי בית החולים כרמל  לחגוג במתחם החדש של הגלובוס מקס בגראנד קניון בחיפה. הם התקבצו לחגוג את העלייה של הילדים הקטנים לכיתה א' ושל בני העשרה את חגיגת בר ובת המצווה והכניסה לחיים הבוגרים.


 את אורחי כרמל הצעירים קידמו דיילים ודיילות עם כיבוד מפנק, שתיה קרה וממתקים.


 לחגיגת המפגש הגיעו ילדי כיתה א' ובני מצווה עם הוריהם מכל קשת עובדי כרמל. היו שם רופאים ואחיות, מזכירות, עובדי מנהלה ומשק, עובדי מעבדות ומכונים, עובדים פארה רפואיים ועוד.
את הפרויקט היפה והמיוחד הזה מובילים יחד וועדת הרווחה של ביה"ח כרמל בה חברים ההנהלה וועד העובדים וועד הרופאים.

" אנו גאים להוביל את הפרויקט הנהדר הזה כבר 12 שנה בעונג וכבוד רב, אמרה פנינה וולף יו"ר ועד עובדי כרמל.

העובדים שלנו עובדים קשה ואנו שמחים לשתף פעולה עם ועד הרופאים וההנהלה כדי להביא לילדי העובדים עוד יום של חגיגה כיף וגיבוש משפחתי "

אחת המשתתפות היתה אלה קורן אחות במחלקת כלי דם העובדת כבר 8 שנים בכרמל. האחות אלה הגיעה לחגיגה עם ליאן ביתה הקטנה העולה לכיתה א' בביה"ס הבונים בחיפה
" אני אוהבת את הפרויקט וממש הופתעתי, זה רעיון טוב מרגש וכל הכבוד על ההשקעה". אמרה אלה. הבת ליאן וכל ילדי כרמל העולים לכיתה א' קיבלו במתנה, סט קלמרים ממותג כשהוא מלא כלי כתיבה  ובציוד לבית הספר,  שיעזור לקטנטנים לעלות בהצלחה לכיתה א'.

אדוארד סיגלוב מנהל המחסנים של כרמל באגף הלוגיסטיקה הגיע לחגיגה עם ביתו שעולה לכיתה ז' וחוגגת בת מצווה. " זה רעיון מצוין שנותן לנו כוח ודחיפה להמשיך בעבודה. זה כיף ונעים להגיע עם הילדים לבלות ולחגוג איתם קצת זמן איכות", אמר אדוארד . בני המצווה קיבלו במתנה שובר מתנות מפנק עם קניות לבגדים ובילויים שבני הנוער אוהבים. לפני הקרנת הסרטים הפרטית שערכו לכל קבוצה. הגיעו לברך אישית את הילדים והצעירים מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ומנהל משאבי אנוש החדש מר אהוד פקלר. "אנחנו מאוד שמחים לפתוח את השנה אתכם ולברך אתכם לשנה החדשה, ברך מנהל כרמל ד"ר גולדברג

ההורים שלכם עובדים במקום מיוחד בו הם עושים עבודה מיוחדת וקדושה של עזרה והצלת חיים.
כולנו כאן בביה"ח כרמל עושים את הכל כדי שלכם יהיה כיף וכדי שנמשיך להיות יחד משפחה אחת גדולה ומאוחדת, משפחת כרמל".

 

בצילום – האחות אלה ממחלקת כלי דם בכרמל עם הבת ליאן בחגיגה  - צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית