כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 10.11.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

רצים בריא

מרוץ חיפה הוא אחד מאירועי הבריאות והספורט החשובים המושכים אליהם גם את עובדי ביה"ח כרמל.

ניר רוגר ואביר סלמה מכרמל במרוץ

​תודעת בריאות גבוה וחשיבות במתן דוגמא אישית משכו עובדים רבים מכרמל להשתתף גם השנה  במרוץ הגדול שהיה בסוף השבוע . היו שם סגן מנהל ביה"ח כרמל ד"ר גיל לביא שרץ יחד עם ביתו. אביר סלמה העוס"ית המוצלחת של המחלקה האורתופדית שרצה וגם הצליחה לקטוף את המקום ה 5 והמכובד בקבוצת גילאי 40-50. אביר לוקחת את הספורט חזק ועובדת על טיפוח וחיזוק הבריאות בהולמס פלייס ובקנטרי בקריות. אביר כבר נרשמה למרוץ הגדול הבא, מרוץ תל אביב שיהיה בפברואר הקרוב .

בין הרצים מצאנו גם את ניר רוגר מנהל הביטחון החדש והנמרץ של ביה"ח כרמל. ניר  משתתף במרוץ חיפה כבר מספר שנים עוד מהתקופה שנערך במרכז הכרמל. " האווירה במרוץ יחד עם הסדר והארגון יוצרים חוויה ייחודית שאני מאוד אוהב", סיפר ניר. לאורך השנה אני מקפיד להשתתף בפעילויות נוספות בחיפה כגון: מרוץ המדרגות, מרוץ האולטרה טרייל של חיפה ו"צאו לרוץ", אירוע שבו על כל ק"מ ריצה נתרם כסף עבור ארגוני רווחה.

הספורט חשוב לבריאות ובמיוחד לנו עובדי ביה"ח כרמל חשוב להשתתף ולתת דוגמא לחשיבות הספורט לקידום הבריאות האישית ".

השנה לאחר שסיים את המרוץ ל 10 ק"מ הצטרף ניר לבנו  יובל ולחבריו לכיתה מביה"ס היסודי "אהוד" ויחד הם רצו 2.5 ק"מ נוספים." אני מאמין באורח חיים בריא ומנסה להנחיל זאת לילדי. מסכם ניר. נתראה במרוץ הבא ".

 

בצילום - ניר רוגר ואביר סלמה מכרמל במרוץ – צילום אלבום משפחתי

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית